Swapy sa úspešne vrátili do Trnavy. A začali sme fašiangovým

Fašiangový swap Trnava Baterkáreň karneval kostým ples

S radosťou konštatujeme, že máme za sebou prvý tematický swap, konkrétne fašiangový. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a strávili sobotu v našej milej Baterkárni. Tešíme sa, že mnohí u nás našli, čo hľadali a odchádzali s úsmevom a s „úlovkom“ v ruke. 

Fašiangový swap Trnava Baterkáreň

Prišlo vás takmer 50, spolu ste si odniesli takmer 200 kusov oblečenia a doplnkov. Rovnako ďakujeme aj našim dobrovoľníkom Thomasovi a dobrovoľníčkami Silvii a Lucke za ich neoceniteľnú pomoc. 

Fašiangový swap sa niesol v duchu príprav na plesy, tanečné zábavy a karnevaly. My sme počas roka poctivo odkladali tie najkrajšie kúsky z druhej ruky, zopár tašiek oblečenia a doplnkov priniesli aj návštevníci priamo na swap. Po zaplatení symbolického vstupného mohli skúšať, hľadať a vyberať tie pravé kúsky. V sortimente prevládali plesové róby a spoločenské šaty, ale našli sa aj kostýmy na maškarný ples. 

Utvrdili sme sa v tom, že obnoviť tradíciu swapov bol dobrý nápad a vynasnažíme sa, aby tie ďalšie, čo nás tento rok čakajú, boli ešte lepšie a bohatšie. Bol/a si u nás? Daj nám spätnú väzbu! 

Swapy chystáme vždy v tretiu sobotu v mesiaci od 10.00 do 15.00 hod. Najbližšie sa môžeš tešiť na Swap oblečenia 17. februára 2024. Ostatné nájdeš vždy v programe podujatí.

SWAP plagát celý rok trnava baterkareb

Pridaj komentár