Pomáhajte spolu s nami! V Predajni dobra nájdete štýlové oblečenie za symbolické príspevky. Rozhodnite spolu s nami, komu pomôžu.

Predajňa dobra nie je klasický secondhand. Nemusíte sa prehŕňať v stovkách vecí, nemusíte striehnuť na zľavy či akcie. Vyberáme pre vás vecičky v top stave tak, aby boli nielen nositeľné, ale stále trendy. Kúsky, ktoré už raz boli ľúbené, ale z nejakého dôvodu ich predošlí majitelia posunuli ďalej – k niekomu, kto ich bude ľúbiť rovnako. Všetko, čo predávame je prehľadne odfotené a so všetkými potrebnými údajmi uverejnené na Instagramovom účte @predajna_dobra. Priamo tu si ich môžete zarezervovať cez správu na 3 pracovné dni. Odložíme vám ich u nás v Baterkárni a vy si ich môžete prísť pohodlne vyskúšať a potom sa rozhodnúť, či beriete. Veci vám taktiež vieme zaslať cez Packetu.

Druhá možnosť je prísť sa osobne pozrieť do Baterkárne, kde máme stojan označený ako Predajňa dobra a na ňom výber dostupných kúskov.

Projekt Predajňa dobra sa rozbieha a má ambíciu stále rásť tak, aby bol výťažok z predaja vecí čo najväčší a aby sme spolu s vami vybrali organizáciu alebo OZ, ktorej/ktorému takto pomôžeme.

Podporiť túto myšlienku môžete nielen nákupom, ale aj tým, že o ňom poviete svojim známym, aby sa dostal k čo najviac ľuďom. A taktiež môžete do Baterkárne priniesť obľúbené kúsky, ktoré sú stále pekné a v top stave, ale už ich z nejakého dôvodu chcete posunúť ďalej. Ďakujeme!