Vítame ťa na stránke našej POŽIČOVNE 🙂

Požičovňa_baterkáreň

Čo je Požičovňa vecí? 💚

Projekt občianskeho združenia SaUvedom, ktoré v Baterkárni opäť spúšťa „starú dobrú“ Požičovňu vecí, ktoré kupujeme a využívame možno raz do roka. Môžu to byť hry či športové potreby, náradie, elektronika, detské knižky či výbava na festival. V našej milej Baterkárni preto tieto vecičky nájdete s možnosťou požičať si ich po dobu jedného týždňa za symbolický príspevok. 

Už nemusíme kupovať nové, ale môžeme si požičať stále využiteľné a tým šetriť nielen našu prírodu, ale aj peniažky, ktoré môžeme použiť na niečo iné.


Ako to funguje?💚

Stačí, ak vyplníte tento formulár, kde po zadaní základných údajov nájdete zoznam vecí spolu s fotkami. Navolíte si vybrané predmety, ktoré chcete požičať a po odoslaní formulára vám ich pripravíme na požičanie.

Keď budú predmety pripravené, napíšeme vám súhrnný informačný e-mail o vašej výpožičke.

Požičovňa sa samozrejme nachádza na: Baterkáreň Trnava, Starohájska 1, 91701.

 

požičovňa_baterkáreň_1

 

Aká je cena výpožičky?

Platíte 2 sumy – záloha a výpožičný poplatok.

Pri každej kategórii je záloha, ktorá sa ti vráti, keď vecičku prinesieš naspäť a pri každej vecičke poplatok (nevratný), ktorý slúži ako príspevok na fungovanie Baterkárne a zabezpečenie chodu celej Požičovne vecí.

V prípade poškodenia požičaného predmetu nám ostáva 100% zo zaplatenej zálohy.

Máte veci, ktoré chcete do našej požičovne darovať? 💛

Pokojne nám napíšte na ahoj@baterkaren.sk alebo na našich sociálnych sieťach a dohodneme sa. Spoločne s nami tak prispejete k väčšej udržateľnosti a uvedomelosti. Ďakujeme. 🙂