Láska ide cez umenie. Na Valentína daruj poriadny zážitok

poukážka voucher umelecký kurz Valentín maľba

Ešte dôležitejšia ako potrava pre telo je potrava pre dušu. Doba je hektická, treba sa naučiť trochu zastaviť, spomaliť. Preto sa tento rok na Valentína riadime heslom – Láska ide cez umenieIdeš do toho s nami?

V praxi to znamená, že namiesto hmotných darčekov, ktoré sa v lepšom prípade zjedia/vypijú/zvädnú, v horšom zaberajú miesto a sadá na ne prach, darujeme zážitok v podobe umeleckého kurzu.

poukážka voucher umelecký kurz Valentín maľba

Jedinečný darček

Ak naše umelecké kurzy nepoznáš, dovoľ, aby sme ti ich predstavili. Venujú sa rôznym výtvarným technikám – maľbe akvarelom, akrylom, kresbe aj technike rytia a následného otláčania – linorytu. Sú určené aj pre tých, ktorí s danou technikou ešte nemajú skúsenosti. 

Naša milá lektorka Naty vždy všetko vysvetlí, ukáže, zabezpečí pomôcky. Okrem novej zručnosti si odnesieš vlastnoručne vytvorené umelecké dielko s nevyčísliteľnou hodnotou. A ako bonus k tomu pridáme pocit, že urobili niečo pre seba, oddýchli si, zrelaxovali sa. 

Tak čo povieš, potešil/a by sa tvoj/a frajer/ka, kamarát/ka, sestra, mamina, obľúbená kolegyňa alebo iná blízka osôbka? 😉

poukážka voucher umelecký kurz Valentín maľba

Špeciálne pre dvojice

Úplnou novinkou v našej ponuke sú individuálne kurzy maľovania pre dvojice. Len ty a tvoja milovaná osôbka v príjemnej komornej atmosfére, presne tak, ako vám to bude vyhovovať. Spoločne strávený čas je najviac. Využi túto možnosť naučiť sa vo dvojici niečo nové, objaviť svoje umelecké ja a vytvoriť si spoločné dielko. 

Termín si treba osobne dohodnúť s lektorkou, ktorá ti poskytne aj všetky potrebné infošky. Napíš prosím na podujatia@baterkaren.sk .

voucher umelecký kurz Valentín poukážka
link na poukážku v eshope: https://baterkaren.sk/product/individualny-umelecky-kurz-pre-dve-osoby/

 

A ešte niečo. Ak máš pocit, že umelecké kurzy nie sú nič pre teba, prezri si našu ponuku. Nájdeš tam mnoho iných zaujímavých aktivít, od výroby mydla či peelingu, až po upcykláciu, šitie alebo háčkovanie. Určite si niečo vyberieš

 

Pridaj komentár