Sme o krok ďalej na ceste k ešte lepšej spolupráci s dobrovoľníkmi

Naše OZ SaUvedom, ktoré v Trnave prevádzkuje komunitné enviro vzdelávacie reuse centrum Baterkáreň a tiež, v spolupráci s Mestom Trnava, druhé reuse centrum Back2life, má novinku!

Od septembra sme členmi Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií (PDCO). Spolu s nami platforma združuje 22 organizácií a centier, ktorým poskytuje poradenstvo, zázemie, najnovšie informácie zo sveta dobrovoľníctva, know-how a rôzne iné výhody. Veríme, že aj my ako združenie s ekologickým zameraním máme čo ponúknuť ostatným.

dobrovoľníkmi spolupracujeme prakticky od začiatku vzniku. Môžu u nás pomáhať v reuse centre, na podujatiach ako napríklad Barter market, ale tiež byť nápomocní a zároveň sa učiť nové veci v oblasti marketingu a sociálnych sietí. Zapojili sme sa aj do výzvy Zapni sa pre Slovensko, ktorá motivuje ľudí, aby nezištne urobili niečo pre našu krajinu.  

Veríme, že aj vďaka členstvu v PDCO za v oblasti dobrovoľníctva posunieme zase o krok ďalej – a zároveň o krok bližšie k dobrovoľníkom tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách. 

 

Foto: Image by jcomp by Freepik

Pridaj komentár