Rok 2024 v Baterkárni: Priprav sa na zmeny!

novinky zmeny Trnava Baterkáreň reuse centrum swapy komunita podujatia darčeky

Do koša so starým a vítame nové!

Rozhodli sme sa ukončiť veci, ktoré už neslúžili ani nám, ani tebe. Od januára 2024 máme pre teba pripravené parádne zmeny, vďaka ktorým sa Baterkáreň stane tvojim obľúbeným miestom.   Na čo všetko sa môžeš tešiť? Poďme pekne poporiadku!

 

SWAPY sú späť!

V roku 2023 sa vás stále viac a viac pýtalo na obľúbené swapy, a tak sme sa rozhodli vám vyhovieť.  Každú 3. sobotu v mesiaci sa môžeš tešiť na tematický swap, ktorý sa bude konať od 10.00 do 15.00, a na ktorom nájdeš parádne kúsky  Za symbolické vstupné 5€ si odnesieš 5 kúskov (ak ti bude málo, každý ďalší kúsok je tvoj len za príspevok 2€).

swap oblečenie knihy hry deti komunita vymena oblecenia bazár baterkáreň trnava

Navyše sme pripravili program swapov na celý rok, vďaka čomu budeš vedieť dopredu, čo doma zo šatníka vytriediť. Prvý swap nás čaká už 20.januára a je tematický, fašiangový. Tešiť sa môžeš na karnevalové masky pre deti aj na plesové a slávnostné oblečenie pre dospelých. 

Viac o našich swapoch sa dočítaš v tomto článku.

V sobotu nás v Baterkárni nenájdeš

Okrem sobotných swapov nás v Baterkárni v soboty už nenájdeš. Vďaka ušetrenej „sobotnej“ energii ti v týždni prinesieme ešte lepšie služby a vytvoríme príjemný priestor, v ktorom ti bude parádne! Náš obchodík, reuse centrum a podujatia ti budú k dispozícii počas celého týždňa naďalej.

Odmeníme ťa za vernosť

Ďakujeme, že si v tom s nami, že vďaka ľuďom ako si ty môžeme aj naďalej budovať Baterkáreň – naše spoločné obľúbené miesto. Prijmi preto od nás darček – vernostnú kartičku za nákupy v reusku.  

Od januára máme pre teba kartičku, do ktorej môžeš zbierať body za svoje nákupy nad 10 eur. Za každý takýto nákup dostaneš pečiatku a keď ich bude 10, darujeme ti 10-eurový voucher na nákup v našom reuse centre. A to nie je všetko.

vernostna karta voucher odmena reuse centrum baterkaren trnava

Ak u nás pravidelne nakupuješ väčšie nákupy, určite oceníš možnosť donášky domov. Pri objednávke mesačného nákupu s časovým predstihom aspoň na 3 mesiace vopred ti ho doručíme zdarma a pridáme aj 5% zľavu. Pracie a čistiace prostriedky, kozmetika a iný v domácnosti nevyhnutný udržateľný sortiment z nášho obchodíka pre teba starostlivo zhromaždíme, odvážime, zabalíme a doručíme.

Kurzy pre všetkých!

Vylepšili sme pre teba ponuku obľúbených kurzov, ktorú nájdeš na našom webe s predstihom. Už čoskoro sa tak môžeš prihlásiť aj na naše februárové či marcové kurzy. Tešiť sa môžeš na šitie, vyšívanie, háčkovanie, rôzne techniky kresby a maľby. Nezabúdaj, že kurzy a poukážky na kurzy sú parádnym darčekom. Čo takto valentínsky kurz maľovania pre dvoch?

kurz v baterkárni vyšívanie šitie háčkovanie maľovanie kresba

Nové reuse ponuka

V roku 2024 ti chceme prinášať len tie TOP kúsky oblečenia, zaujímavé knihy či hračky a kopec užitočných a krásnych maličkostí pre domov i dušu. Ponuka vo fyzickom reuse v Baterkárni i online ponuka na baterkaren.nevyhadzujte.sk bude obmieňaná dvakrát do týždňa, každý týždeň teda nájdeš čerstvé krásne kúsky online i offline. Ak nechceš o nové kúsky prísť, poznač si do diárika dni UTOROK a PIATOK. Práve vtedy sa môžeš tešiť na novú ponuku.

Sim & Janka

Ak máš ešte nejaké ďalšie otázky, radi ti ich zodpovieme priamo v našom obchodíku alebo nám napíš na ahoj@baterkaren.sk.

 

 

Pridaj komentár