Obľúbené swapy sú späť! Prvý bude fašiangový, už 20. januára

Kto si to želal návrat swapov? Ak si to bol/a ty, máme pre teba dobrú správu. Po odmlke sme sa ich rozhodli opäť zaradiť do našej ponuky podujatí. Naše swapy fungujú tak, že za symbolické vstupné si účastníci môžu odniesť určený počet vecí z druhej ruky. V tretiu sobotu každý mesiac sa tak môžeš tešiť na swap vždy na inú tému. Štartujeme 20. januára veľmi aktuálnym Fašiangovým swapom

Vyswapujte si plesovú róbu či originálnu masku na karneval

Fašiangové obdobie je tu a potrvá až do 13. februára. To znamená jediné – plesy, zábavy, fašiangové karnevaly. Čo si budeme hovoriť, takéto podujatia nie sú práve lacný špás, hlavne ak chceme zaujať neopozeranou plesovou róbou či originálnou maskou. Preto sme sa v Baterkárni rozhodli zorganizovať Fašiangový swap! Tešíme sa na teba v tretiu januárovú sobotu od 09.00 do 15.00 hod

Vítaní sú všetci tí, ktorí zháňajú šaty, topánky a doplnky na ples, alebo peknú masku/ karnevalový kostým pre svoje dieťa. Rovnako aj tí, ktorým doma v skrini leží vyššie uvedené a chceli by mu dopriať lepšie využitie. 

Ako to celé funguje? 

Na swape nájdeš širokú ponuku karnevalových masiek pre deti všetkých vekových kategórií a krásne šaty, v ktorých zažiariš na plese či inej spoločenskej udalosti. Za vstupné 5€ si môžeš odniesť 5 kusov z oblečenia, ktoré priniesli iní návštevníci. Ak sa ti bude páčiť viac vecí, každý ďalší kus si môžeš odniesť za 2€. Naopak, ak máš doma karnevalové masky a spoločenské šaty a doplnky, ktoré už nepotrebuješ, určite ich prines – môžeš tak potešiť ostatných návštevníkov. Najviac však 1 bežnú tašku čistého a nepoškodeného oblečenia, doplnkov a pod. 

A čo ostatné swapy? SWAP plagát celý rok trnava baterkareb

Už teraz vieme, že budú vždy v tretiu sobotu v mesiaci, a to od desiatej do tretej.

Zvyšné soboty budú náš obchodík aj reuse centrum zatvorené. 

Vo februári budeme vymieňať oblečenie, v marci, ako inak, knihy, apríl bude zameraný na hračky a detské veci, v máji si opäť poswapujeme oblečenie.

V júni prichádzajú na rad detské oblečenie a hračky, v júli výlučne dospelácke, v auguste sa zameriame na prichádzajúci školský rok a bude to Back to School swap.

V októbri si povymieňame knihy a rastliny, v novembri teplé oblečenie a v decembri pripravujeme vianočný charitatívny swap.

Swapovaniu zdar! 

Pridaj komentár