Objavte potenciál spoločensky zodpovedného verejného obstarávania

vzdelavanie verejne obstaravanie

Záleží nám na vašom názore!

V odvážnom kroku smerom k spoločensky zodpovednej a udržateľnej budúcnosti vedie Európska komisia projekt Vzdelávacie a osvetové aktivity o spoločensky zodpovednom verejnom obstarávaní“ vo všetkých 27 členských štátoch EÚ. Táto iniciatíva predstavuje kľúčový krok k dosiahnutiu dvoch cieľov – zvýšenia povedomia verejných obstarávateľov o prínosoch spoločensky zodpovedného verejného obstarávania (SZVO) a posilnenia postavenia podnikov sociálnej ekonomiky (SEE) prostredníctvom nových príležitostí na rozšírený prístup na trh.

V mene Európskej komisie vykonávame dôkladnú analýzu potrieb komunikácie so zameraním na verejné orgány a aktérov sociálnej ekonomiky. Táto analýza má za cieľ porozumieť ich súčasným preferovaným komunikačným kanálom, nástrojom a platformám.

Aj vy môžete niečo zmeniť!

V duchu inkluzivity projekt víta príspevky od aktérov a aktérok z verejného sektora, sociálnej ekonomiky a od právnych expertov. Zdieľajte svoje poznatky prostredníctvom prieskumu určeného na získanie informácií o trendoch a praxi komunikácie v celej EÚ. Vaša spätná väzba je kľúčová pri formovaní blížiacej sa komunikačnej kampane na Slovensku.

Pridajte sa hneď teraz!

Prístup k prieskumu nájdete TU  (prieskum je dostupný vo všetkých jazykoch EÚ).

Vaša účasť v prieskume, ktorá vám nezaberie viac ako 10 minút, prispeje k celkovému úsiliu o rozvoj spoločensky zodpovedného verejného obstarávania.

Prieskum ostáva otvorený do 31. decembra a ponúka vám jedinečnú možnosť byť súčasťou pozitívnej zmeny na ceste k udržateľnejšej a spoločensky uvedomelejšej budúcnosti.

 

Spojme sa na ceste za lepšou budúcnosťou verejného obstarávania!

 

SRPP SZVO socialne podnikanie socialna ekonomika verejne obstaravanie EÚ

Pridaj komentár