Hľadáme ťa

Hľadáme posily do nášho #BaterkaTím!

1. Asistent predaja – Dohoda o brigádnickej práci

Staň sa súčasťou nášho skvelého Baterka tímu. 🙂

Do nášho obchodíku hľadáme posily! Hľadáme zodpovedného študenta/ študentku (ideálne vysokej školy), ktorí by u nás čapovali, sypali, pomáhali, asistovali, upratovali, zásielky vydávali, ľudí vítali, kávičku pripravovali, kvietky polievali…

Ak máš vzťah k životnému prostrediu, ľúbiš sekáče a reuse centrá, rýchlo sa učíš nové veci, nie sú ti cudzie sociálne siete a chceš byť súčasťou pozitívnej zmeny, ozvi sa nám! Možno hľadáme práve teba!

Mzdové podmienky: 4,023 €/hodina (brutto). Nástup: ASAP 🙂 

Životopisy nám, prosím, zasielajte na: pracujem@baterkaren.sk (na FB a Instagrame by sa nám vaše správy a komentáre mohli zapatrošiť). Vybraným uchádzačom a uchádzačkám sa čoskoro ozveme a pokecáme viac v Baterkárni pri kávičke!

 

2. Dobrovoľník v reuse centre Back2Life (Ulica Jána Bottu 3852)

Staň sa súčasťou našej Baterka dobrovoľníckej komunity. Pridaj sa k nám ako dobrovoľník/ dobrovoľníčka do reuse centra Back2Life. 

Čo vlastne budeš robiť?

Preberanie prinesených vecí, triedenie, upratovanie, ukladanie, fotenie, administrácia, udržiavanie poriadku, komunikácia s návštevníkmi centra.

Ako často?

Ako ti to chuť a voľný čas dovolia. 🙂 Vždy je s čím pomôcť a sme vďačné za každú jednu pomocnú ruku i chvíľku. Veľmi rady sa s tebou dohodneme, kedy môžeš prísť dobrovoľníčiť.

Čo získaš?

Kopec nových kamošov, príjemne strávený čas s pocitom, že si pomohol dobrej veci. Dobrovoľnícke činnosti sú všeobecne prospešné nielen pre komunitu a prijímajúcu organizáciu, ale aj pre jednotlivcov. Skúsenosti s dobrovoľníctvom sú veľmi atraktívne pre vysoké školy (pri prijímačkách) či pri hľadaní si práce, kedy môžete nejedného HR-istu ohromiť a určiť tak jednu z tém na prijímacom pohovore.

Ak sú ti témy udržateľnosti blízke a rád/rada by si bol/bola súčasťou pozitívnej zmeny, napíš nám na ahoj@baterkaren.sk. 🙂 Budeme sa na teba tešiť!

Pridaj komentár