Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vyši si! Vyšívanie pre začiatočníkov a začiatočníčky

11 apríla @ 16:00 - 18 apríla @ 17:30

19,90€

Vyšívanie už dávno nepatrí len do rúk našich babičiek a prababičiek. Prebúdza sa ako nadčasový trend, ktorým môžeš vytvoriť jedinečné kúsky. Je bránou do sveta plného farieb, kde tvoje diela získavajú osobný šmrnc.

Ak túžiš po novom dobrodružstve, pridaj sa k nám a staň sa súčasťou výšivkovej revolúcie!

Vyšívanie je ako tanec s farbami a textúrami, ktorý oživuje tvoj každodenný život. Je to spôsob, ako vyjadriť svoju jedinečnosť a osobitý štýl. Okrem toho je to výborný spôsob relaxácie, kedy môžeš nechať myseľ odpočívať a prsty slobodne pobehovať po látke, rozprávajúc svoj vlastný príbeh.

Náš dvojdielny kurz je kľúčom k fascinujúcemu svetu výšivky pre všetkých začiatočníkov a začiatočníčky. Naša Miška ti povie, ako si vybrať ihlu a bavlnky, naučí ťa prenášať vzory na textíliu a ukáže ti, ako pretaviť svoje predstavy do reality.

Získaš základy, aby si mohol*a zdobiť svoje oblečenie a doplnky jedinečnými výšivkami, ktoré budú symbolom tvojej individuality.

Naše kurzy nie sú len o nových zručnostiach, ale aj o komunite. Príď si sadnúť na pohodlný gauč, daj si čaj či kávu, pokecaj so zaujímavými ľuďmi a buď sa súčasťou prijímajúcej a bezpečnej komunity. Spolu tvoríme svet lepším, výšivkou po výšivke…

Kurz je určený pre všetky vekové kategórie, deti mladšie ako 10 rokov môžu kurz absolvovať len v prítomnosti rodiča.

Kedy? 11.4. a 18.4.2024 od 16:00 do 17:30

Cena: 19,90€/ 2 lekcie (Je potrebné absolvovať obe lekcie kurzu, nemožno ich zakúpiť zvlášť).

Lístky sú za uvedenú cenu dostupné do 12:00 dňa konania 1. kurzu.

Po tomto termíne sú dostupné LEN na mieste za zvýšenú cenu (22,90€). Kapacita kurzov je obmedzená, aby sme mohli zabezpečiť individuálny prístup pre každého z vás.

Poponáhľaj sa a ešte dnes si rezervuj svoje miesto!

Podrobnosti

Začiatok:
11 apríla @ 16:00
Koniec:
18 apríla @ 17:30
Cena:
19,90€
Udalosť Kategórií:
, , , , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii