Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Tajomstvá akrylu – kurz maľovania pre seniorov a seniorky

11 apríla @ 10:00 - 25 apríla @ 12:00

Seniorky a seniori majú v Baterkárni dvere vždy otvorené. Ich energia je pre nás výnimočná a vážime si čas strávení v ich spoločnosti. Preto prinášame špeciálne kurzy len a len pre nich, ktoré navyše poskytujeme za špeciálnu cenu.

V apríli prinášme kurz „Tajomstvo akrylu“, ktorý ponúka jedinečnú príležitosť preskúmať svet akrylových farieb a získať ucelený prehľad o ich použití.

Naučíme sa nielen základy miešania farieb a vytvárania odtieňov, ale aj umenie nanášania vrstiev a vodných lazúr. Intenzívny kurz pozostáva z dvoch stretnutí, zúčastniť sa je možné oboch, či ľubovoľného samostatne.

Na prvom kurze sa ponoríme do sveta farebných kombinácií a abstraktného maľovania. Prejdeme si techniky miešania farieb a vytvárania komplexných textúr. Svoje umelecké nadanie vyjadríme v abstraktnom obraze, ktorý nás posilní nielen v maľovaní, ale aj v kreativite.

Druhý kurz je venovaný maľovaniu stromov z netradičného uhla. Spoločne sa naučíme zachytávať perspektívu, pričom budeme maľovať stromy, akoby sme ležali pod nimi na lúke. Experimentovať budeme nielen so štetcami, ale aj so špongiou, čím dosiahneme rôznorodé textúry a efekty. Z kurzu odídeš oddýchnutá či oddýchnutý, s novými zručnosťami a s otvorenou mysľou.

Kedy?

1. kurz – Abstraktný obraz 11.4.2023 (10:00-12:00)

2. kurz – V objatí stromov 25.4.2023 (10:00-12:00)

Cena: 19,90€/ 2 lekcie spolu ALEBO 14,90€ samostatná lekcia.

Lístky sú za uvedenú cenu dostupné do 18:00 predchádzajúceho dňa.

Po tomto termíne sú dostupné LEN na mieste za zvýšenú cenu (17,90€/22,90€).

Kapacita kurzov je obmedzená, aby sme mohli zabezpečiť individuálny prístup pre každého z vás. Poponáhľaj sa a ešte dnes si rezervuj svoje miesto!

Podrobnosti

Začiatok:
11 apríla @ 10:00
Koniec:
25 apríla @ 12:00
Udalosť Kategórií:
, , , , , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii