Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SWAP detského oblečenia v Baterkárni

17. júla 2021 @ 10:00 - 12:00

SWAP detského oblečenia v Baterkárni

Swapy v Baterkárni sú späť!

Čo je to swap a ako bude prebiehať?

Swap alebo výmenné podujatie je komunitná akcia, počas ktorej si môžete vami prinesené veci vymeniť za tie prinesené ostatnými účastníkmi a ušetriť tým svoje peniaze i naše životné prostredie.

Princíp je jednoduchý…

Swap bude prebiehať pred vstupom do Baterkárne, a to v sobotu od 10:00 do 12:00.

Vstupné na swap sú symbolické 3€ – toto vstupné je platné bez ohľadu na to, či ste na swap niečo priniesli (o tom, čo a kedy môžete na swap priniesť, sa dočítate nižšie).

Aktuálny limit návštevníkov je 10. Na swape je povinné nosenie rúška, pri vstupe si vydezinfikovať ruky a počas priebehu podujatia dodržiavať bezpečný odstup a základné hygienické princípy.

Po zaplatení vstupného si vyberáte z vystaveného detského oblečenia – pri swape na počet odnesených vecí neexistuje limit, avšak poprosíme vás zobrať si len to, čo skutočne potrebujete, aby sa ušlo naozaj všetkým.

Pri odchode oznámite našim dobrovoľníkom počet odneseného oblečenia (predstavuje to cennú informáciu pre naše štatistiky).

Čo a kedy môžem na swap priniesť?

Na swap detského oblečenia môžete priniesť akékoľvek oblečenie pre deti od 0 do 15 rokov (veľkosti 50-164). Toto oblečenie musí byť:

Čisté a nepoškodené

Funkčné a kompletné

Jednoducho také, aké by ste pokojne podarovali niekomu blízkemu 🙂

Okrem oblečenia môžete nosiť aj rôzne potreby pre deti ako napríklad fľaše, športové potreby,…

 

Veci na výmenu môžete do Baterkárne priniesť:

Kedykoľvek počas našich otváracích hodín – ideálne je nosiť v daný týždeň taký typ vecí, ktoré budeme v danú sobotu vymieňať, avšak nie je to pravidlo.

Priamo na samotné podujatie – v tomto prípade vás poprosíme prinášať len taký typ vecí, ktorý sa v danú sobotu swapuje.

Samozrejme, pokiaľ doma nemáte nič, čo by ste na swap mohli priniesť, môžete prísť aj naprázdno, avšak vždy je milé, pokiaľ prinesiete aspoň niečo, nech je ponuka čo najrozmanitejšia.

***

Prečo musím na swap platiť vstupné, aj keď som priniesol hračky na výmenu? Môžete mi veci zo swapu odložiť? Čo ak si na swape nič nevyberiem? Tieto i ďalšie často kladené otázky nájdete zodpovedané v našom stručnom článku.

Nestíhate navštíviť náš swap? Nič to, naše reuse centrum funguje naďalej, a to v offline (klasicky počas otváracích hodín) aj online podobe.

Podrobnosti

Dátum:
17. júla 2021
Čas:
10:00 - 12:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map