Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pravidelný SWAP oblečenia pre dospelých

25. júna 2022 @ 10:00 - 12:00

Čo je to SWAP?

Je to alternatívny spôsob, ako získať „nové“ veci. Jeho cieľom je získať čo najviac vkusného a nositeľného oblečenia, prípadne doplnkov, ktoré už nenosíme a len tak nám stoja v skrini naspäť do obehu. Ďalším veľmi dôležitým zámerom SWAP-u je z dlhodobého hľadiska znížiť neustály dopyt po novom oblečení. Inými slovami znížiť a spomaliť trend “fast fashion”, teda objemu výroby rýchleho, často nekvalitného oblečenia. Takéto oblečenie neskutočným spôsobom zaťažuje našu planétu. Okrem SWAP-ov oblečenia ako ich poznáte u nás organizujeme takéto výmeny a ponúkame nový domov aj rôznym knihám, ktoré vám už len zaberajú miesto na poličke. Ďalej aj napríklad rastliniek alebo rôznych pestovateľských potrieb, ktoré už nevyužívate alebo aj všetkým bytovým doplnkom, ktoré už vo vašej domácnosti prekážajú a nechcete ich vyhodiť.

 

Pravidelný SWAP oblečenia pre dospelých v Baterkárni

Každú tretiu sobotu v mesiaci nájdete v čase od 10:00 do 12:00 široký výber oblečenia pre dospelých, obuvi a doplnkov z druhej ruky. Tieto vecičky si môžete prísť osvojiť za symbolické príspevky 1-4€/ks. Vstupné sa na našich swapoch neplatí! 🙂

Vecičky k nám na SWAP môžete aj priniesť (max. 1 bežnú tašku). Oblečenie musí byť čisté, nepoškodené, bez výrazných známok nosenia.

Dajte šancu kúskom z druhej ruky a spravte radosť sebe, peňaženke i planéte!

Tešíme sa na vás! ❤

Podrobnosti

Dátum:
25. júna 2022
Čas:
10:00 - 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Miesto udalosti