Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Týždeň letného oblečenia

28. júna 2022 @ 10:00 - 2. júla 2022 @ 12:00

týždeň letného oblečenia_baterkáreň

Pripravte sa na tie najteplejšie dni v roku super kúskami z nášho sekáča!

Počas tohto týždňa nájdete v priestoroch komunitného reuse centra širokú ponuku letného oblečenia (kraťasy, tielka, tričká, šaty, letná obuv). Všetky letné kúsky budú čakať na osvojenie na symbolické príspevky. Počas tohto týždňa môžete letné oblečenie do reuse centra i nosiť, nepoškodené, čisté, bez veľkých známok nosenia a opotrebovania – max. 2 bežné tašky (väčší počet z dôvodu obmedzených kapacít neprijímame)!

 

❓ Ako reuse centrum a nákup v ňom funguje?

Pokiaľ si ponuku reuse centra chcete prezrieť osobne, stačí k nám zavítať v rámci našich štandardných otváracích hodín (pon-pia 10:00-18:00, sob 9:00-12:00). Vo fyzickom reuse centre nájdete vystavený KONKRÉTNY DRUH VECÍ podľa daného týždňa.
Naše reuse centrum je prevádzkované aj online, a to na stránke https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/. Po rýchlej bezplatnej registrácii si budete môcť prezrieť ÚPLNE CELÚ ponuku reuse centra a jednotlivépredmety si jednoducho rezervovať a vyzdvihnúť osobne v Baterkárni alebo si ich nechať zaslať prostredníctvom Zásielkovne kamkoľvek na Slovensku.

❓Prečo sa za oblečenie „platí“, keď je darované?

Prevádzka reuse centra si vyžaduje mnoho času a energie a spomínaný symbolický príspevok za využitie reuse centra (v prípade oblečenia ide o 1€/ks) je jednoduchým spôsobom, akým naše aktivity môžete podporiť. 🙏

❓ Môžem teda do reuse centra aj niečo priniesť?

Kedykoľvek! Darovať nám môžete akékoľvek dospelácke a detské oblečenie či doplnky (čokoľvek okrem spodnej bielizne), hračky a hry (detské, spoločenské; z hygienických dôvodov neprijímame plyšové hračky), knihy či rôzne užitočné pomôcky a dekorácie do domácnosti.

Jediné podmienky sú:

✅ všetky prinesené predmety musia byť čisté, nepoškodené, kompletné a funkčné (jednoducho si predstavte, že chcete danú vec podarovať niekomu blízkemu)
✅ prinesené množstvo nesmie presahovať 2 bežné tašky (knihy do 10 ks)

***

⚡Celý program, swapy, týždne, kurzy a rôzne zaujímavé podujatia nájdete na:
https://baterkaren.sk/events/
⚡Online reuse centrum: https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/
⚡Ako na online rezerváciu vecičiek z online reuse centra? https://fb.watch/5bPsFw3kre/
⚡Taktiež vám odporúčame sledovať FB profil Nevyhadzujte.sk, portálu, na ktorom nájdete nielen naše reuse centrum, ale dokonca môžete prostredníctvom neho svoje veci darovať (ide v podstate o nezištný typ bazáru:) https://www.facebook.com/nevyhadzujte.sk/
⚡Tip na záver – pridajte sa do FB skupiny nášho online reuse centra a budete vždy ako prví informovaní o všetkom podstatnom:
https://www.facebook.com/groups/446086580031760

Ďakujeme, že nám pomáhate vracať veci do obehu a šetriť tým naše životné prostredie a zdroje ♥

Podrobnosti

Začiatok:
28. júna 2022 @ 10:00
Koniec:
2. júla 2022 @ 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map