Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SWAP hračiek a hier

20 apríla @ 10:00 - 15:00

Navštív na náš aprílový SWAP hračiek a hier z druhej ruky, ktorý prinesie radosť nielen tvojim deťom, ale aj tvojej peňaženke a planéte!

Nechaj sa uniesť atmosférou radosti a zábavy v obklopení krásnych hračiek a hier. Ponor sa s deťmi do sveta fantázie, vyskúšajte si spolu hračky a hry a rozhodnite sa, ktorým poskytnete nový domov. Okrem hračiek sa môžeš tiež tešiť na detské oblečenie a doplnky.

Za symbolické vstupné 5€ si môžete odniesť až 5 kúskov z našej swapovej ponuky. Ak by sa vám hračiek páčilo viac, každý ďalší kus si môžete s deťmi odniesť za symbolický príspevok 2€.

Ale to nie je všetko! SWAP prináša nielen radosť nových hračiek, ale aj dôležitú myšlienku recyklácie a znovupoužívania.

Hračky a hry z druhej ruky, ktoré sa na SWAPe objavia nám dávajú šancu prehodnotiť náš prístup k spotrebe a sú skvelým spôsobom, ako viesť deti k ohľaduplnejšiemu a vedomejšiemu životu.

Ak máte doma hračky, s ktorými sa už deti nehrajú, môžete ich spoločne vytriediť, zabaliť a priniesť na swap, aby urobili radosť ďalším deťom.

Hračky musia byť kompletné, nepoškodené, čisté, bez nadmerných známok používania.

Priniesť ich môžeš maximálne 10 (jednu bežnú tašku).

Swapy organizujeme Baterkárni pravidelne. Ak chceš vedieť, aké ďalšie máme pre teba prichystané, pozri si náš program a sleduj naše sociálne siete.

Podrobnosti

Dátum:
20 apríla
Čas:
10:00 - 15:00
Udalosť Kategórií:
, , , , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti