Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Mikulášsky týždeň detského oblečenia

6. decembra 2022 @ 10:00 - 10. decembra 2022 @ 12:00

mikulášsky týždeň_detského oblečenia_baterkáreň_vianoce

V priestoroch nášho komunitného reuse centra môžete počas tohto týždňa venovaného vašim najmenším nájsť oblečenie, obuv i rôzne doplnky. 😊 Neminiete ani veľa peňazí, keďže vecičky si u nás budete môcť osvojiť za symbolický príspevok, ktorý putuje na podporu a činnosť nášho občianskeho združenia OZ SaUvedom.

 

? Ako Reuse Centrum a nákup v ňom funguje ?

Ak si chcete prísť pozrieť ponuku fyzického Reuse centra nachádzajúceho sa v Baterkárni, radi vás privítame spolu s detským kútikom, kde na vás môžu počkať vaše deťúrence zatiaľ čo si budete vyberať spomedzi kúskov.  Prísť k nám môžete kedykoľvek počas našich otváracích hodín. Po – pia 10.00-18.00, sob 9.00-12.00  🙈 

Naše reuse centrum nájdete aj online na https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/ 🌸 . Po bezplatnej registrácií a následnom prihlásení sa vám zobrazí ponuka nášho online reuse centra. Následne si môžete prehliadnuť ponuku, v ktorej máme vždy približne 400 ks rôznych vecičiek. Ak sa vám nejaká vecička zapáči, môžete si ju rezervovať (pokiaľ ste 1. záujemca o danú vecičku). Okrem je možné si po rezervované vecičky prísť osobne do Baterkárne alebo si ich nechať prostredníctvom Zásielkovne.

? Prečo sa za oblečenie „platí“, keď je darované ?

Snažíme sa pre vás vytvárať prostredie, ktoré je pre vás, ale aj pre našu planétu najlepšie. Prevádzka si vyžaduje mnoho času a energie a symbolický príspevok za využitie reuse centra je jeden zo spôsobov, ako nás môžete podporiť, aby sme sa mohli zlepšovať a napredovať. 💫🌍 Ďakujeme.

? Môžem teda do reuse centra aj niečo priniesť?

Na toto vám vieme dať jednoduchú odpoveď a to ÁNO, KEDYKOĽVEK! 

Darovať nám môžete dospelácke, či detské oblečenie, doplnky( (okrem spodnej bielizne), hračky a hry ( z hygienických dôvodov neprijmeme plyšové hračky), knihy a rôzne užitočné pomôcky a dekorácie do domácnosti. 

Jediné podmienky sú:
 všetky prinesené predmety musia byť čisté, nepoškodené, kompletné a funkčné (jednoducho si predstavte, že chcete danú vec podarovať niekomu blízkemu)
 prinesené množstvo nesmie presahovať 2 bežné tašky (knihy do 10 k

***

Celý program, swapy, týždne, kurzy a rôzne zaujímavé podujatia nájdete na:
https://baterkaren.sk/events/
Online reuse centrum: https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/
Ako na online rezerváciu vecičiek z online reuse centra? https://fb.watch/5bPsFw3kre/
Taktiež vám odporúčame sledovať FB profil Nevyhadzujte.sk, portálu, na ktorom nájdete nielen naše reuse centrum, ale dokonca môžete prostredníctvom neho svoje veci darovať (ide v podstate o nezištný typ bazáru:) https://www.facebook.com/nevyhadzujte.sk/
Tip na záver – pridajte sa do FB skupiny nášho online reuse centra a budete vždy ako prví informovaní o všetkom podstatnom:
https://www.facebook.com/groups/446086580031760

Ďakujeme, že nám pomáhate vracať veci do obehu a šetriť tým naše životné prostredie a zdroje 

Podrobnosti

Začiatok:
6. decembra 2022 @ 10:00
Koniec:
10. decembra 2022 @ 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , ,

Miesto udalosti