Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

PODUJATIE PRESUNUTÉ ! Pomoc existuje – kde ju hľadať

26 septembra @ 16:00 - 17:30

Zadarmo

O NOVOM TERMÍNE VÁS BUDEME ČOSKORO INFORMOVAŤ!

V prípade záujmu nám napíšte na podujatia@baterkaren.sk

 

Ak si prechádzate náročnejšou životnou situáciou, neviete si poradiť v každodennom živote alebo vo vzťahoch, či zažívate nepohodu alebo úzkostné stavy, je dôležité vedieť na koho sa môžete obrátiť a čo miestna komunita mladým ľuďom poskytuje. Jedným zo skvelých projektov, ktoré sa venujú podpore mentálneho zdravia u mladých ľudí je Flek klub v Trnave realizovaný pod záštitou OZ Ipčko. Na tejto prednáške budete mať príležitosť stretnúť sa s psychológmi, ktorí tu pracujú a predstavia vám bližšie svoje aktivity a možnosti pomoci všeobecne. Pretože neformálna, no zároveň odborná forma pomoci je dostupná pre tých čo to potrebujú – vás i vaše okolie. 

 

Aktivita je zameraná na rozvoj zručností mládeže (13-30 rokov), v prípade voľnej kapacity, sa môžu zúčastniť aj ľudia iných vekových kategórií.

Cena (vek 13-30): príspevok symbolické 1€ na mieste (na podujatie sa prihlásite rezerváciou miesta nižšie)

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný  inštitút vzdelávanie a  mládeže.

         

Podrobnosti

Dátum:
26 septembra
Čas:
16:00 - 17:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategórie:
, , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii