Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Objavenie vlastnej sebahodnoty – psychoterapeutická meditácia

12 septembra @ 18:00 - 19:00

Zadarmo - 1.00€

Pozývame Vás na vedenú psychoterapeutickú meditáciu zameranú na vlastnú sebahodnotu spojenú s diskusiou. Meditácia bude vedená psychoterapeutkou a supervízorkou PhDr. Andrea Gemela Vasilescu PhD.

Meditácia je jeden z možných psychoterapeutických nástrojov Transformačnej systemickej terapie podľa rodinnej psychoterapeutky Virgínie Satirovej. Prostredníctvom vedenej meditácie – Kapsa s nástrojmi na údržbu sebaúcty sa môžete napojiť na vlastné vnútorné zdroje, čím máte možnosť posilniť svoje duševné zdravie, sebahodnotu, hranice a mať lepší kontakt sami so sebou a zároveň prispieť k zdravému kontaktu s druhými ľuďmi. Po meditácii si prostredníctvom arteterapie môžete vytvoriť to, čo ste si v meditácii vizualizovali v mysli. Na konci stretnutia zazdieľame vaše pocity a emócie z prežitého zážitku.

Plánujeme aj ďalšie stretnutia a témy meditácií budeme smerovať na odhaľovanie vnútorného kritika, oceňovanie seba a iných, na vnútornú prácu so životnou silou a hľadanie cesty k sebe samému/ k sebe samej.

Chystáme sa Vám ešte do konca roka 2023 ponúknuť každý mesiac jednu z meditácií spojenú s formou diskusie a artetrapie. Andrea Gemela Vasilescu je certifikovaná psychoterapeutka v zozname psychoterapeutov SPS. V terapii vychádza z myšlienok modelu rastu a verí, že ľudia môžu naplniť, čo naplniť zamýšľajú, že môžu sami seba používať pozitívnejšie, efektívnejšie a môžu mať viacej možností k väčšej slobode a sile.

Príďte sa dozvedieť viac o sebe. Teším sa na stretnutie s Vami.

 Andrea Gemela Vasilescu

Aktivita je zameraná na rozvoj zručností mládeže (13-30 rokov), v prípade voľnej kapacity, sa môžu zúčastniť aj ľudia iných vekových kategórií.

Cena: príspevok symbolické 1€ na mieste (na podujatie sa prihlásite rezerváciou miesta nižšie)

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný  inštitút vzdelávanie a  mládeže.

 

Podrobnosti

Dátum:
12 septembra
Čas:
18:00 - 19:00
Cena:
Zadarmo - 1.00€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii