Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz šetrného upratovania

9. augusta 2021 @ 17:30 - 19:00

Šetrné upratovanie

Aké 4 suroviny vám pri upratovaní celkom postačia? Príďte na náš interaktívny Kurz šetrného upratovania a dozviete sa viac!

V dnešnej dobe sme zvyknutí všetko drhnúť, dezinfikovať, neustále zbavovať prachu a akýchkoľvek nečistôt. Domácnosť chceme mať čistú, voňavú a bezchybnú. Len málokedy si však uvedomujeme, akému množstvo škodlivých látok vystavujeme seba, našich blízkych i domáce zvieratá. Je úplne v poriadku, ak potrebujeme a chceme v našich domovoch udržiavať poriadok a čistotu, dôležité je však zamyslieť sa nad tým, aké prostriedky a ako často používame. Naša potreba čistoty často zachádza do extrémov a neveríme, že prírodnejšie a šetrnejšie produkty môžu mať rovnakú, podobnú, či dokonca väčšiu čistiacu (prípadne dezinfekčnú) silu. Opakovane používame v prehnaných množstvách prostriedky, ktoré majú veľký dopad na naše zdravie i na stav životného prostredia.

Na kurze sa pozrieme bližšie na 4 jednoduché suroviny, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, nášmu zdraviu i našej peňaženke.

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map