Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz šetrného prania

6. septembra 2021 @ 17:30 - 19:00

10,00€ - 13,99€
Ak ešte so šetrnejším praním nemáte žiadne skúsenosti, čaká vás zaujímavá cesta plná zaujímavých zistení. Na túto cestu sa treba vydať s otvorenou mysľou a sedliackym rozumom. Ak už s takýmto praním skúsenosti máte, existuje šanca, že nie sú práve najpozitívnejšie. Možno ste neboli spokojní s výsledkami a po pár pokusoch ste to vzdali. A možno, práve naopak, sa pre vás šetrné pranie stalo súčasťou vášho udržateľného života.
Ku ktorejkoľvek skupine patríte, náš Kurz šetrného prania vám poskytne pár tipov ako so šetrným praním začať a najmä, ako to nevzdať.
Často sa stretávame s tým, že „eko“ pranie nefunguje a prírodné výrobky nie sú dostatočne účinné. Nie je to však pravda, no pranie s takýmito prostriedkami si vyžaduje určité znalosti, aby šlo všetko hladko. Na kurze vám povieme a ukážeme ako na to a odpovieme na všetky vaše otázky.
Taktiež si ukážeme, ako si vyrobiť pracie prostriedky z jednoduchých surovín doma, rýchlo a lacno. Výroba domácich prostriedkov na pranie sa môže zdať byť komplikovaná a časovo náročná, no nie vždy je to naozaj tak. Áno, vlastnoručná výroba je niekedy tak trocha alchýmiou, no nejde o nič, čo by sa nedalo naučiť a zautomatizovať.

Čo sa na kurze dozviete?

Ako si poradiť so zašednutou a zatuchnutou bielizňou?
Ako sa zbaviť škvŕn?
Prečo „eko“ prostriedky nefungujú a ako to zmeniť?
Čim nahradiť aviváž?
Na čo si dať pri šetrnom praní pozor?
Ako si vyrobiť prací gél?
Čaká nás teda zaujímavá diskusia a praktická výroba gélu. Z kurz si odnesiete pohárik s dvoma dávkami gélu na otestovanie a recept na výrobu.  Všetky suroviny potrebné na výrobu gélu si môžete zakúpiť po kurze v Baterkárni.

Na výber máte z dvoch možností kurzovného:

Variant A:  Kurz s výrobou pracieho gélu
Cena: 10,00€
Cena zahŕňa: lektorné, občerstvenie, materiál na výrobu
Variant B: Kurz s výrobou pracieho gélu a e-book Malá kniha šetrného prania
Cena: 13,99€
Cena zahŕňa: lektorné, občerstvenie, materiál na výrobu, e-book (bežná cena 4,99€)
Kapacita kurzu je obmedzená, preto sa poponáhľajte a zaregistrujte sa ešte dnes!

Podrobnosti

Dátum:
6. septembra 2021
Čas:
17:30 - 19:00
Cena:
10,00€ - 13,99€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , , ,
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/340928840924706/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii