Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bez nenávisti

5 septembra @ 9:00 - 15:00

Zadarmo

Cieľom workshopu “bez nenávisti” je scitlivieť mládež za pomoci školenia pracovníkov s mládežou voči nenávistným prejavom ako na internete, sociálnych sieťach tak aj v reálnom živote. Tým pádom viesť ku znižovaniu napätia v spoločnosti a prevencii kriminality. Súčasťou workshopu budú kreatívne aktivity so zameraním na techniky zvládania stresových situácií. Workshop potrvá 5 hodin, pričom je možné si vybrať z troch termínov. Prvý z nich vám prinášame už v septembri. Tešiť  sa na vás bude lektorka Karin!

Aktivita je zameraná na rozvoj zručností mládeže (13-30 rokov), v prípade voľnej kapacity, sa môžu zúčastniť aj ľudia iných vekových kategórií.
Na podujatie sa prihlásite „zakúpením“ 0-vého lístka.

Cena: vstup voľný

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný  inštitút vzdelávanie a  mládeže.

         

Podrobnosti

Dátum:
5 septembra
Čas:
9:00 - 15:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategórie:
, , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii