Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Artestretko – voňavé mydlá

13. novembra 2023 @ 16:00 - 17:00

Zadarmo

Kurz výroby mydla je určený všetkým, ktorí sa chcú naučiť, ako si vyrobiť voňavé mydielko pre seba či pre blízkych. Výroba mydla z mydlovej hmoty je jednoduchá a kreatívna, mydlo si viete prispôsobiť tak, ako sa vám len páči. Darované vlastnoručne vyrobené mydielko je úžasným darčekom pre akúkoľvek ľúbenú osôbku.

Na kurze si krok za krokom ukážeme, ako si vyrobiť svoje vlastné mydlo tým najjednoduchším spôsobom – z mydlovej hmoty. Z tohto príjemného kurzu si odnesiete svoje vlastné mydielka, ktoré si vyrobíte pomocou silíc, byliniek, prírodných farbív a všeličoho voňavého.

Na kurze sa spolu budeme rozprávať, zabavíme sa, povieme si, aké účinky majú jednotlivé bylinky a silice a ako ich vhodne kombinovať. V príjemnej atmosfére si vyrobíme voňavé mydlo presne podľa vašich predstáv. Aké mydlo si vyrobíte, je skutočne len na Vás.

Môže to byť napríklad mydlo:

  • bylinkové so sušenou levanduľou
  • kvetinové s ružovými okvetnými lístkami
  • pílingové s medom a ovsenými vločkami

Aktivita je zameraná na rozvoj zručností mládeže (13-30 rokov), v prípade voľnej kapacity, sa môžu zúčastniť aj ľudia iných vekových kategórií.

Cena (13-30r.): symbolický príspevok 1€

Cena (30+): symbolický príspevok 5€

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávanie a mládeže

Podrobnosti

Dátum:
13. novembra 2023
Čas:
16:00 - 17:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategórie:
, , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map