Zdieľaná dielňa je k dispozícii na prenájom podujatí pre verejnosť

Koncom apríla sme v Baterkárni otvorili nový priestor s názvom Zdieľaná dielňa. Zdielňa je flexibilnou učebňou, unikátnym priestorom, ktorý v sebe prepája komunitu, princípy cirkulárnej ekonomiky, vzdelávanie a ochranu životného prostredia.

Veľmi sa tešíme, že priestory Zdielne sú k dispozícii na prenájom rôznych podujatí pre verejnosť. Okrem nášho pravidelného programu rady privítame iné podujatia jednotlivcov alebo organizácií. Zorganizujte si v priestoroch Zdielne súkromné školenia, odborné podujatia, vlastné kurzy pre verejnosť, workshopy, besedy či detské oslavy.

Zdielňa v sebe ukrýva nástroje na šitie či opravovanie, praktický fotokútik alebo požičovňu vecí. Do programu Zdielne čoskoro pribudnú hodiny určené pre verejnosť na využitie týchto nástrojov a ďalšieho, čo priestor Zdieľanej dielne ponúka. 

Máš projekt alebo event, ktorý nemáš kde zrealizovať a hľadáš priestor v príjemnom prostredí? Alebo si handmade tvorca a hľadáš priestor, kde by si sa mohol/ mohla realizovať?
Napíš nám na: natalia@baterkaren.sk 

Bližšie info o vybavení miestnosti a sume prenájmu nájdeš TU.

 

Projekt Zdieľanej dielne je realizovaný s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja, Envirograntu VÚB a vďaka finančnej podpore Mesta Trnava.

Pridaj komentár