Venujte nám vaše 2% z dane

Venujte nám svoje 2% z dane

Do 30.4.2023 môžete priniesť vaše dokumenty – potvrdenie o zaplatení dane a vyhlásenie o zaplatení dane – priniesť na miestne príslušný daňový úrad – alebo k nám do Baterkárne. 

 

Nepremeškajte možnosť a venujte nám vaše 2% z dane a podporte naše občianske združenie SaUvedom, ktoré prevádzkuje reuse centrum v Baterkárni a stojí za platformou Cirkulárny Hub. Info o tom, ako nám 2% darovať vám prinesieme už čoskoro!

 

Prečo nám darovať 2%?

V roku 2022 sa nám aj vďaka vašej pomoci podarilo uskutočniť 65 SWAPov, na ktorých si našlo nový domov nielen oblečenie, ale aj knihy a napríklad aj rastlinky! Ďalej ste nám svojimi 2% umožnili vytvoriť 56 umeleckých, vzdelávacích a praktických kurzov v Zdieľanej dielni, ktorá by tiež nemohla existovať bez vašej podpory. Áno, presne; vašej. Lebo záleží na ochote pomôcť každého jedného z vás. A to, že naše fungovanie pomáha planéte je zjavné aj skrz ušetrené emisie – od roku 2019 – vyše 200 ton CO2e bolo ušetrených vďaka vráteniu toľkých predmetov späť do obehu.

 

Venujte nám svoje 2% z dane

 

Od roku 2019 sme pred vyhodením zachránili vyše 20 ton oblečenia, ktoré prostredníctvom nášho partnera Ekocharity poputovalo na ďalšie využitie do chránených dielní, útulkov, pomáhajúcim združeniam, sociálne slabším rodinám a ľuďom v núdzi. Takto sa zdanlivo nechcené a nepotrebné oblečenie, obuv i doplnky dostali napríklad aj k ľuďom bez domova, ktorým možno aj práve teraz pomáha prečkať zimu. 

 

Venujte nám svoje 2% z dane

 

Bez podpory a pomoci komunity by sme pomáhať nedokázali, najmä v časoch pandemickej krízy. V období, kedy sa pandémia podpísala na osudoch mnohých z nás je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým pomáhať a zabezpečiť všetkým právo na dôstojný a zdravý život. Tak čo, pridáte sa k nám?!

Údaje nášho združenia

Názov organizácie:     Občianske združenie SaUvedom

Právna forma:             Občianske združenie, odborová organizácia a organizácia zamestnávateľov

IČO:                            52308537

Sídlo:                          Ulica Hospodárska 3608/45, 917 01 Trnava

Registračné číslo        VVS/1-900/90-56223

Stiahnite si:

potvrdenie o zaplatení danevyhlásenie o zaplatení dane

Do 30.4.2023 môžete priniesť vaše dokumenty – potvrdenie o zaplatení dane a vyhlásenie o zaplatení dane – priniesť na miestne príslušný daňový úrad – alebo k nám do Baterkárne. 

 

Pridaj komentár