Stretnutie dobrovoľníčok a dobrovoľníkov Baterkárne

Neoddeliteľnou súčasťou našej Baterkárne sú skvelí dobrovoľníci a dobrovoľníčky, ktorí jej venujú svoj voľný čas.

Sme im veľmi vďačné za ich pomoc a usilovnosť, preto sa tešíme, že sme sa spoločne stretli 29. septembra pri teplom čaji, viac sa medzi sebou spoznali a pokecali. Strávili sme spolu príjemné poobedie, zasmiali sa pri zoznamovačke, zistili, koho obec nie je na mape (však Baška) a aj introverti sa nachvíľu stali extrovertmi. 🙂 

Mnohí možno netušíte, čo naši pomocníci v Baterkárni robia. Našimi pravidelnými pomocníčkami v reuse centre sú Katka, Mária a Lucka, ktoré starostlivo triedia, fotia a pripravujú aktuálnu ponuku vecičiek tak, aby vás v utorok ráno čakal pripravený nový týždeň v Baterkárni. 🙂 Vďaka Martinovi nájdete vždy pretriedené a uložené knihy v poličkách nášho reuse centra. Stálou pomocou na pravidelných swapoch a Barter Marketoch je Lenka a vďaka Michalovi stoja záhony, ktoré budú skrášľovať vstup do Baterkárne.
Veľa z vás je tu s nami, odkedy sme vo februári začali poskytovať humanitárnu pomoc ľuďom utekajúcim pred vojnou v Ukrajine a to si veľmi vážime.

 

Baterkáreň je rodina plná rozmanitých osobností so spoločným zámerom nezištne pomáhať. Staň sa jej súčasťou a napíš nám na: ahoj@baterkaren.sk.
Rady sa s tebou stretneme a porozprávame osobne. 🙂

Zisti viac na:  https://baterkaren.sk/dobrovolnictvo/ 

 

Vidíme sa ďalšom stretku 🙂

Pridaj komentár