teambuilding inak cover na web pre firmy

Teambuilding inak

V dnešnej dobe je zodpovednosť voči životnému prostrediu a spoločnosti kľúčom k úspechu.

Preto sme pre vás pripravili niečo úplne nové – spojenie zábavy, udržateľnosti, kreativity a posilnenia tímovej spolupráce.

Naša ponuka nezahŕňa len bežné teambuildingové aktivity. Každá z nich je zasadená do kontextu udržateľného rozvoja a cirkulárnej ekonomiky. Máme pre vás výber aktivít, ktoré nielen posilnia váš tím, ale aj podporujú environmentálnu, sociálnu a korporátnu zodpovednosť vášho podnikania.

Naše aktivity sú navrhnuté tak, aby stimulovali kreativitu, posilnili tímovú spoluprácu, a zároveň prispeli k udržateľnému rozvoju. Sme presvedčení, že tieto aktivity nielenže poskytnú vašim zamestnancom nezabudnuteľný zážitok, ale tiež budú mať pozitívny vplyv na váš obraz ako firmy zameranej na budúcnosť. Nechajte svoj tím objaviť svoju kreativitu a angažovať sa v aktivitách, ktoré menia svet.

Lino-dizajn

Máte firemné heslá? Noste ich hrdo na hrudi alebo si spolu vytvorte jednoduchý merch!

Na tomto inovatívnom workshope sa vaši zamestnanci stanú originálnymi tvorcami. Budú mať možnosť navrhnúť a vytvoriť svoje vlastné lino dizajny a pečiatky, ktoré budú ďalej otláčať na textílie.

Linoryt je skvelou formou upcyklácie, prostredníctvom ktorej je možné oživiť nenosené oblečenie a doplnky. Účastníci a účastníčky si vytvoria vlastnú pečiatku, ktorú si z kurzu odnesú a môžu používať donekonečna, či už na zdobenie textílií alebo otláčanie na papier.

Maximálny počet ľudí: 15
Cena: od 250€/120 min
Cena sa zvyšuje, ak sa zvýši kapacita; cena zahŕňa kompletné vybavenie vrátane materiálu a pomôcok.

lino-dizajn obrazok na web pre firmy tambuilding
voskove obrusky obrazok na web pre firmy teambuilding

Voskové obrúsky

Aktivita je navrhnutá tak, aby posilnila tímovú spoluprácu a podporila tvorivé myslenie vo vašom tíme. Zároveň prinesie vášmu tímu praktický pohľad na udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu.

Počas aktivity sa účastníci a účastníčky naučia, ako jednoducho a efektívne vytvárať znovapoužiteľné voskové obrúsky z prírodných materiálov, ako je včelí vosk a textília. Okrem samotnej výroby sa dozvedia aj o možnostiach využitia týchto obrúskov vo všednom živote.

Maximálny počet ľudí 15
Cena: od 200€/90 min
Cena sa zvyšuje, ak sa zvýši kapacita; cena zahŕňa kompletné vybavenie vrátane materiálu a pomôcok.

Kozmetika inak

Aktivita nie len o výrobe kozmetiky, ale aj o naštartovaní zmyslov a o prebudení kreativity v tíme. Ponúka účastníkom a účastníčkam iný pohľad na (ne)toxickú kozmetiku a pozitívne vplýva na zodpovedné spotrebiteľské správanie.

Spoznajte s nami tajomstvá prírodných kozmetických výrobkov a objavte spoločne s vaším tímom svet jednoduchých a účinných ingrediencií. V rámci aktivity sa naučíte vyrábať jemný peeling, voňavé mydlá, relaxačnú bylinkovú soľ či jemné telové oleje.

Maximálny počet účastníkov: 15
Cena: Od 250€ / 120 minút
Cena sa zvyšuje, ak sa zvýši kapacita; cena zahŕňa kompletné vybavenie vrátane materiálu a pomôcok.

 
kozmetika inak obrazok na web pre firmy teambuilding
hracky so srdcom obrazokna web pre firmy teambuilding

Hračky so srdcom

Táto inovatívna aktivita nielenže podporuje recykláciu a opätovné využitie textílií, ale má aj širší dobročinný rozmer.

Objavte novú úroveň tímovej spolupráce a podporte svoj tím v tvorbe jedinečných hračiek pre deti z materiálov, ktoré by inak končili v odpadkovom koši. Každý krok v procese tvorby hračiek podporuje udržateľný prístup a pomáha zlepšiť komunitný život i životné prostredie.

Každá ušitá hračka je venovaná charitatívnym organizáciám, ktoré pracujú s deťmi, seniormi a seniorkami, ľuďmi v núdzi či zvieratami. Výber môžete nechať na nás alebo si vybrať vlastnú organizáciu, ktorej hračky venujete.

Maximálny počet účastníkov: 15
Cena: Od 250€ / 120 minút
Cena sa zvyšuje, ak sa zvýši kapacita; cena zahŕňa kompletné vybavenie vrátane materiálu a pomôcok.

Teambuildingy organizujeme prednostne v priestoroch našej Baterkárne, ale sme pripravení dohodnúť sa na inom mieste podľa vášho záujmu.

ponuka-dobrovolnictva ako teambuilding-banner

Bude vás tiež zaujímať

Okrem tvorivých aktivít ponúkame ako zaujímavú formu tímovej aktivity firemné dobrovoľníctvo .

Je to pre firmu zmysluplný a inovatívny spôsob teambuildingu, ktorý môže prebiehať v pracovnom aj vo voľnom čase zamestnancov. Naše ponuky prispôsobujeme možnostiam, potrebám a požiadavkám vašej firmy.

Pre viac informácií o firemnom dobrovoľníctve si pozrite, prosím, našu širokú ponuku firmeného dobrovoľníctva.

Pozrite si našu ponuku firemného dobrovoľníctva