Je čas podeliť sa s vami o niečo dôležité: Prosba o pomoc

podpor nás pomôž baterkárni príspevok darca darkyňa podpora komunita pomoc

V tejto celkovo neistej dobe máme aj my stres level 1000, snažíme sa naďalej makať a robiť dobré veci, no vyberá si to svoju daň. Čelíme neistote, berieme na seba ťažké rozhodnutia a bojujeme o každý krok vpred. Čakáme na zdroje, rozhodnutia iných, vnímame, ako sa nás dotýkajú zmeny, ktoré hýbu celým Slovenskom. Sme extrémne frustrované a unavené, no napriek tomu sme odhodlané nevzdať to a bojovať ďalej. Potrebujeme však superhrdinov a superhrdinky, ktorí budú stáť po našom boku.

Naša organizácia sa nikdy „nehrala na svojom piesočku“, ale spájala ľudí a organizácie v spoločnom úsilí meniť svet. Zorganizovali sme zbierky pre tých, ktorí bojujú s núdzou, vrátili sme do obehu desaťtisíce nepoužívaných predmetov, vytvorili sme silnú komunitu, ktorej členovia vidia svet pestrejší a sú odhodlaní bojovať za lepšiu budúcnosť. Komunitu, na ktorú sa dnes obraciame s prosbou o pomoc my.

Naša prosba je jednoduchá, no extrémne dôležitá. Podpor nás finančným príspevkom. Či už si vyberieš možnosť jednorazového príspevku, alebo sa pridáš k naším úžasným pravidelným darcom a darkyniam, každé tvoje 1€ bude pre nás malým svetielkom na konci tunela, signálom, že to má všetko zmysel, že máme ísť ďalej, nezdávať sa. Signálom, že si s nami a Baterkáreň je pre teba dôležitým miestom v tomto často pochmúrnom svete.

Podpor nás cez našu darovaciu stránku DARUJME, je to jednoduché a bezpečné. 

Ak nás chceš podporiť ešte viac, nakupuj v našom reuse centre a v obchodíku, vezmi kamoša či kamošku a strávte čas na našom kurze, príď nám pomôcť ako dobrovoľník či dobrovoľníčka.

Práve teraz máš šancu prispieť k niečomu pozitívnemu, prosím, využi to. Podaj nám pomocnú ruku, aby sme mohli pomáhať ďalej. 

Ďakujeme za vašu podporu.

Sim & Janka

 

 

Pridaj komentár