Otvorenie Zdieľanej dielne

otvorenie_zdieľanej dielne

Tak a už je to oficiálne. Naša Zdieľaná dielňa je otvorená!!!

V piatok 29.4. sme v Baterkárni otvorili nový priestor – flexibilnú komunitnú učebňu Zdieľanú dielňu – unikátny priestor, ktorý v sebe prepája komunitu, princípy cirkulárnej ekonomiky, vzdelávanie a ochranu životného prostredia. V tomto priestore nájdete nástroje na šitie či opravovanie, využiť môžete praktický fotokútik či požičovňu vecí. V rámci mesačného programu budete môcť navštíviť zaujímavé kurzy, podujatia a vzdelávacie aktivity. Priestor bude k dispozícii aj na prenájom, môžete si v ňom zorganizovať vlastný kurz či školenie. Prebiehať v ňom budú aj aktivity pre školy so skúsenými lektormi a lektorkami.

Počas otvorenia boli pre návštevníkov a návštevníčky pripravené zaujímavé kurzy. Kurz výroby netoxickej plastelíny viedla ambasádorka a zakladateľka projektu Zero Waste Slovakia Petra Slezáková, poobede sa konal kurz výroby voskových obrúskov.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšie stretnutia s vami! 🙂

Projekt Zdieľanej dielne je realizovaný s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja, Envirograntu VÚB a vďaka finančnej podpore Mesta Trnava.

 

Máš projekt, ktorý nemáš kde zorganizovať? Ozvi sa na ahoj@baterkaren.sk!

 

otvorenie_zdieľanej dielne

Pridaj komentár