Na čo sa tešiť vo februári?

Na čo sa tešiť vo februári

 V novom roku sme tu opäť pre vás, nabité energiou! Tešíme sa na všetko, čo spolu tento rok v Baterkárni zažijeme, začínajúc februárom. Bude to jazda, držte si klobúky!

Na čo sa tešiť vo februári?

TÝŽDNE V REUSE CENTRE

Aj v roku 2022 sa môžete tešiť a obľúbené „týždne“, počas ktorých je v reuse centre vždy väčšia ponuka konkrétnej kategórie vecí. Tieto týždne začínajú vždy v UTOROK a trvajú do soboty. Tešiť sa môžete na:

Týždne sú zároveň ideálnym časom, kedy priniesť nepotrebné veci, ktoré sa vám doma nakopili. Ak napríklad bude v Baterkárni Týždeň detského oblečenia, je to skvelý čas priniesť akékoľvek oblečenie pre najmenších. Počas Týždňa hračiek a hier je zasa možné priniesť veci z tejto kategórie.

Maximálne množstvo prinesených vecí sú 2 bežné tašky. Toto množstvo je potrebné dodržiavať, aby centrum fungovalo efektívne.

Za veci, ktoré si počas týždňov vyberiete prispejete symbolickým príspevkom, ktorý putuje na podporu a fungovanie reuse centra.

SWAPY

Swapy, výmenné podujatia, jednoducho milujete! Ich podstatou je výmena vecí. Sú skvelou príležitosťou, ako vymeniť staré za nové. Napríklad na swap kníh môžete priniesť knihy, ktoré už nečítate a odniesť si z neho knihy, ktoré sa vám zapáčia. Neplatíte vstup (pretože nie vždy si každý vyberie), ale len symbolický príspevok za odnesenú vec.

Zakúpiť si môžete aj našu SWAPKU, vďaka ktorej získate výhodný kredit, ktorý použijete na swape.

Naše sobotné swapy sú istým „vyvrcholením“ každého týždňa, pričom na nich nájdete širšiu ponuku vecí ako počas týždňa za nižšie odporúčané sumy príspevkov.

Novinkou je náš Valentínsky SWAP pre mamičky a drobcov. Tento SWAP bude určený pre všetky budúce, čerstvé a ostrieľané mamičky a ich najmenších. Viac o tom, prečo je dôležité mať aj takúto možnosť zháňania „výbavičky“ sa dočítate už čoskoro v pripravovanom blogu.

KURZY

Vo februári sa môžete tešiť na obľúbený Kurz výroby voskových obrúskov a Kurz výroby voňavých mydielok. Budete mať na výber hneď z dvoch termínov pre každý kurz. Ako novinku vám prinášame sobotné kurzy pri kávičke. Ak poznáte niekoho, kto by mal z kurzov radosť, obdarujte ju/ho pri najbližšej príležitosti poukážkou na niektorý z našich kurzov. Termín si môžu vybrať sami, kedykoľvek im to bude vyhovovať.

 

Všetky podujatia prebiehajú v režime OP (očkovaný/prekonaný covid). Keďže sa však situácia každú chvíľu mení, odporúčame vám sledovať naše sociálne siete pre aktuálne info. 

 

Tešíme sa na každé jedno podujatie, ktoré sa rozhodnete navštíviť. Vidíme sa vo februári!

 

 

 

Pridaj komentár