MDD v Baterkárni! Príďte s nami otvoriť Detské reuse centrum

Medzinárodný deň detí oslávime aj u nás v Baterkárni. A bude to veľké! Sprístupníme totiž pre vás a vaše detičky nové priestory, ktoré sme pracovne nazvali Detské reuse centrum. Tešíme sa na stretnutie 1. júna od 10.00 do 18.00 hod.

Tí, ktorí k nám chodievate viete, že deti sú u nás vždy vítané a od začiatku je súčasťou Baterkárne aj detský kútik. Od júna sa však môžete tešiť na ešte väčšie pohodlie a lepší prístup k hračkám, detskému oblečeniu, knižkám a iným potrebám. Všetko toto bude priamo poruke a spolu s tým aj pohodlné gauče, na ktorých si môžete posedieť a vychutnať dobrú kávičku.

V deň otvorenia sa navyše môžete tešiť na tvorivé aktivity a každé dieťa dostane od nás malé prekvapenie. Do budúcna plánujeme viac podujatí a kurzov určených práve na naše malé „baterky“. 🙂

Deti sú naša budúcnosť a vychovávať ekologicky uvedomelú mladú generáciu je extrémne dôležité. Aj preto cez letné prázdniny organizujeme denný tábor zameraný na životné prostredie pre deti od 7 do 14 rokov. Do konca mája máte možnosť prihlásiť sa za zvýhodnenú cenu.

Pridaj komentár