Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vianočné dielničky – voskové obrúsky

18. decembra 2023 @ 16:00 - 17:30

20,00€

Patríš aj ty medzi tvorivých ľudí, ktorí si radi vyrábajú vlastné “eko” náhrady, obľubujú všelijaké vychytávky a zlepšováky? Tak potom sa MUSÍŠ prísť naučiť, ako si vyrobiť voskové obrúsky!

Na kurze ťa naučíme vyrobiť si vlastné voskové obrúsky, ktoré sú skvelou alternatívou (nielen) k potravinárskej fólii. Spektrum ich využitia je naozaj široké, sú vhodné napríklad na balenie a skladovanie zvyškov ovocia, zeleniny s desiaty, či na prenos mydiel a tuhých šampónov.

Ich obrovskou výhodou je, že sú antibakteriálne, ľahko sa udržiavajú a dajú sa používať opakovane niekoľko mesiacov. Na konci svojho života ich môžeš skompostovať, vďaka čomu netvoríš žiaden odpad!

Na kurze si vyrobíš dva takéto obrúsky (približne veľkosti A4) zo 100% včelieho vosku a rozložiteľných textílií, ktoré navyše môžeš pekne zabaliť a darovať ako voňavý, krásny a praktický vianočný darček.

Kurz je vhodný naozaj pre všetkých, daruj ho obľúbenej osôbke ako kurz a strávte spolu navyše cenný čas v príjemnej atmosfére.

Cena: 20.00 €

Podrobnosti

Dátum:
18. decembra 2023
Čas:
16:00 - 17:30
Cena:
20,00€
Udalosť Kategórií:
, , , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii