Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Týždeň jarných doplnkov pre dospelých v Baterkárni

21. marca 2023 @ 10:00 - 25. marca 2023 @ 12:00

týždeň doplnkov_baterkáreň

Teplejšie počasie je tu a spolu s ním aj jarné upratovanie šatníka. Ak ste zistili, že vám v ňom chýba tenší svetrík či šatka alebo kardigán, z ktorého ste vyrástli, v našom reuse centre si každý najde, čo hľadá. Príďte si osviežiť jarný šatník doplnkami, ktoré oživia váš outfit!

Počas tohto týždňa nájdete v priestoroch nášho reuse centra rozšírenú ponuku rôznych doplnkov pre dospelých. Tešiť sa môžete na bižutériu, opasky, šály, šatky, topánky či kabelky, teplé svetríky, kardigány, ale aj slnečné okuliare. Doplnky si budete môcť osvojiť počas celého týždňa za symbolické príspevky, ktoré putujú na podporu nášho Občianskeho združenia SaUvedom. Nákupom z druhej ruky šetríte okrem prírodných zdrojov aj tie vlastné. Počas tohto týždňa môžete rôzne doplnky taktiež priniesť v max. množstve 2 tašky bežnej veľkosti.

 

? Ako Reuse Centrum a nákup v ňom funguje ?

Ak si chcete prísť pozrieť ponuku fyzického Reuse centra nachádzajúceho sa v Baterkárni, radi vás privítame spolu s detským kútikom, kde na vás môžu počkať vaše deťúrence zatiaľ čo si budete vyberať spomedzi kúskov.  Prísť k nám môžete kedykoľvek počas našich otváracích hodín. Po – pia 10.00-18.00, sob 9.00-12.00  🙈 

Naše reuse centrum nájdete aj online na https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/ 🌸 . Po bezplatnej registrácií a následnom prihlásení sa vám zobrazí ponuka nášho online reuse centra. Následne si môžete prehliadnuť ponuku, v ktorej máme vždy približne 400 ks rôznych vecičiek. Ak sa vám nejaká vecička zapáči, môžete si ju rezervovať (pokiaľ ste 1. záujemca o danú vecičku). Okrem je možné si po rezervované vecičky prísť osobne do Baterkárne alebo si ich nechať prostredníctvom Zásielkovne.

 

? Prečo sa za oblečenie „platí“, keď je darované ?

Snažíme sa pre vás vytvárať prostredie, ktoré je pre vás, ale aj pre našu planétu najlepšie. Prevádzka si vyžaduje mnoho času a energie a symbolický príspevok za využitie reuse centra je jeden zo spôsobov, ako nás môžete podporiť, aby sme sa mohli zlepšovať a napredovať. 💫🌍 Ďakujeme.

 

? Môžem teda do reuse centra aj niečo priniesť?

Na toto vám vieme dať jednoduchú odpoveď a to ÁNO, KEDYKOĽVEK! Darovať nám môžete dospelácke, či detské oblečenie, doplnky( (okrem spodnej bielizne), hračky a hry (z hygienických dôvodov neprijmeme plyšové hračky), knihy a rôzne užitočné pomôcky a dekorácie do domácnosti. 

Jediné podmienky sú:
 všetky prinesené predmety musia byť čisté, nepoškodené, kompletné a funkčné (jednoducho si predstavte, že chcete danú vec podarovať niekomu blízkemu)
 prinesené množstvo nesmie presahovať 2 bežné tašky (knihy do 10 k

***

Celý program, swapy, týždne, kurzy a rôzne zaujímavé podujatia nájdete na: https://baterkaren.sk/events/
Online reuse centrum: https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/
Ako na online rezerváciu vecičiek z online reuse centra? https://fb.watch/5bPsFw3kre/
Taktiež vám odporúčame sledovať FB profil Nevyhadzujte.sk, portálu, na ktorom nájdete nielen naše reuse centrum, ale dokonca môžete prostredníctvom neho svoje veci darovať (ide v podstate o nezištný typ bazáru:) https://www.facebook.com/nevyhadzujte.sk/
Tip na záver – pridajte sa do FB skupiny nášho online reuse centra a budete vždy ako prví informovaní o všetkom podstatnom: https://www.facebook.com/groups/446086580031760

 

Ďakujeme, že nám pomáhate vracať veci do obehu a šetriť tým naše životné prostredie a zdroje 

Podrobnosti

Začiatok:
21. marca 2023 @ 10:00
Koniec:
25. marca 2023 @ 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map