Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SWAP oblečenia

20 júla @ 10:00 - 15:00

swap oblecenia jul banner na event web

Osviež si svoj šatník a urob si radosť s novými kúskami bez výčitiek svedomia! Zabudni na typické nakupovanie oblečenia, len u nás za štýl nevyhadzuješ kopec peňazí a neplytváš zdrojmi.

Vstúp s nami do sveta, kde sa štýl spája s udržateľnosťou. Príď na náš aprílový SWAP oblečenia a doplnkov v Baterkárni a urob radosť sebe, tvojej peňaženke, aj planéte.

Vyber si nové kúsky a nezabudni priniesť tie, ktoré už viac nenosíš, aby si našli nový domov u ostatných účastníkov SWAPu.

Za symbolické vstupné 5€ si môžeš odniesť až 5 kúskov z našej výmennej ponuky. Ak by sa ti páčilo viac vecí, každý ďalší kus si môžeš odniesť za symbolický príspevok 2€.

Ak máš doma oblečenie a doplnky, ktoré už nenosíš, prinies ich na SWAP a urob radosť ostatným účastníkom. Oblečenie musí byť čisté, nepoškodené a vhodné na ďalšie nosenie. Môžeš priniesť maximálne jednu bežnú tašku plnú oblečenia (alebo 10 kusov oblečenia).

SWAP oblečenia prináša nielen radosť z nových kúskov, ale aj dôležitú myšlienku recyklácie a znovupoužívania.

Spolu meníme prístup k móde a udržateľnejšiemu životnému štýlu. Nezmeškaj túto príležitosť a pridaj sa k nám!

SWAPY v Baterkárni nájdeš pravidelne vždy tretiu sobotu v mesiaci v čase od 10.00 do 15.00. Tešiť sa môžeš na swap oblečenia, hračiek, kníh či rastliniek. Sleduj náš program a sociálne siete pre viac info!

Podrobnosti

Dátum:
20 júla
Čas:
10:00 - 15:00
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
, , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti