Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SWAP letných šiat

2. júla 2022 @ 10:00 - 12:00

letné šaty_swap

V sobotu 2.7. prebehne dlho očakávaný SWAP letných šiat! Nájdete u nás krásne letné kúsky všetkých farieb a veľkostí, stačí si vybrať.

Osvojte si letné kúsky z druhej ruky za symbolické príspevky. Šaty k nám môžete na SWAP aj priniesť. Oblečenie musí byť čisté, nepoškodené, kompletné, max. 2 bežné tašky (väčší počet z dôvodu obmedzených kapacít neprijímame)!

VSTUPNÉ: 0€, hradia sa odnesené veci – 1ks/1-3€. 

 

Čo je to SWAP?

Je to alternatívny spôsob, ako získať „nové“ veci. Jeho cieľom je získať čo najviac vkusného a nositeľného oblečenia, prípadne doplnkov, ktoré už nenosíme a len tak nám stoja v skrini naspäť do obehu. Ďalším veľmi dôležitým zámerom SWAP-u je z dlhodobého hľadiska znížiť neustály dopyt po novom oblečení. Inými slovami znížiť a spomaliť trend “fast fashion”, teda objemu výroby rýchleho, často nekvalitného oblečenia. Takéto oblečenie neskutočným spôsobom zaťažuje našu planétu. Okrem SWAP-ov oblečenia ako ich poznáte u nás organizujeme takéto výmeny a ponúkame nový domov aj rôznym knihám, ktoré vám už len zaberajú miesto na poličke. Ďalej aj napríklad rastliniek alebo rôznych pestovateľských potrieb, ktoré už nevyužívate alebo aj všetkým bytovým doplnkom, ktoré už vo vašej domácnosti prekážajú a nechcete ich vyhodiť.

Podrobnosti

Dátum:
2. júla 2022
Čas:
10:00 - 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map