Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SWAP letných a festivalových kúskov

30. júla 2022 @ 10:00 - 12:00

festivaly_leto_baterkáreň

V sobotu 30.7. prebehne SWAP letných a festivalových kúskov! Príďte si zadovážiť rôzne kúsky oblečenia, doplnkov a iných vecí, ktoré sa viažu na letné udalosti a festivaly. Všetky predmety z druhej ruky si budete môcť odniesť za symbolické príspevky.

Čo je to SWAP?

Je to alternatívny spôsob, ako získať „nové“ veci. Jeho cieľom je získať čo najviac vkusného a nositeľného oblečenia, prípadne doplnkov, ktoré už nenosíme a len tak nám stoja v skrini naspäť do obehu. Ďalším veľmi dôležitým zámerom SWAP-u je z dlhodobého hľadiska znížiť neustály dopyt po novom oblečení. Inými slovami znížiť a spomaliť trend “fast fashion”, teda objemu výroby rýchleho, často nekvalitného oblečenia. Takéto oblečenie neskutočným spôsobom zaťažuje našu planétu. Okrem SWAP-ov oblečenia ako ich poznáte u nás organizujeme takéto výmeny a ponúkame nový domov aj rôznym knihám, ktoré vám už len zaberajú miesto na poličke. Ďalej aj napríklad rastliniek alebo rôznych pestovateľských potrieb, ktoré už nevyužívate alebo aj všetkým bytovým doplnkom, ktoré už vo vašej domácnosti prekážajú a nechcete ich vyhodiť.

Vecičky k nám na SWAP môžete aj priniesť (max. 1 bežnú tašku). Oblečenie musí byť čisté, nepoškodené, bez výrazných známok nosenia.

Dajte šancu kúskom z druhej ruky a spravte radosť sebe, peňaženke i planéte!

Tešíme sa na vás! ❤

Podrobnosti

Dátum:
30. júla 2022
Čas:
10:00 - 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map