Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pravidelný týždeň oblečenia pre dospelých

17. mája 2022 @ 10:00 - 21. mája 2022 @ 12:00

týždeň oblečenia pre dospelých

Počas tohto týždňa nájdete v priestoroch nášho komunitného reuse centra vystavenú ponuku oblečenia a rôznych doplnkov pre dospelých z druhej ruky, ktoré si budete môcť osvojiť za symbolické príspevky putujúce na podporu týchto a podobných aktivít nášho občianskeho združenia. ❤♻

❓ Ako reuse centrum a nákup v ňom funguje?

Pokiaľ si ponuku reuse centra chcete prezrieť osobne, stačí k nám zavítať v rámci našich štandardných otváracích hodín (pon-pia 10:00-18:00, sob 9:00-12:00). Vo fyzickom reuse centre nájdete vystavený KONKRÉTNY DRUH VECÍ podľa daného týždňa.
Naše reuse centrum je prevádzkované aj online, a to na stránke https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/. Po rýchlej bezplatnej registrácii si budete môcť prezrieť ÚPLNE CELÚ ponuku reuse centra a jednotlivépredmety si jednoducho rezervovať a vyzdvihnúť osobne v Baterkárni alebo si ich nechať zaslať prostredníctvom Zásielkovne kamkoľvek na Slovensku.

❓Prečo sa za oblečenie „platí“, keď je darované?

Prevádzka reuse centra si vyžaduje mnoho času a energie a spomínaný symbolický príspevok za využitie reuse centra (v prípade oblečenia ide o 1€/ks) je jednoduchým spôsobom, akým naše aktivity môžete podporiť. 🙏

❓ Môžem teda do reuse centra aj niečo priniesť?

Kedykoľvek! Darovať nám môžete akékoľvek dospelácke a detské oblečenie či doplnky (čokoľvek okrem spodnej bielizne), hračky a hry (detské, spoločenské; z hygienických dôvodov neprijímame plyšové hračky), knihy či rôzne užitočné pomôcky a dekorácie do domácnosti.

Jediné podmienky sú:

✅ všetky prinesené predmety musia byť čisté, nepoškodené, kompletné a funkčné (jednoducho si predstavte, že chcete danú vec podarovať niekomu blízkemu)
✅ prinesené množstvo nesmie presahovať 2 bežné tašky (knihy do 10 ks)

***

⚡Celý program, swapy, týždne, kurzy a rôzne zaujímavé podujatia nájdete na:
https://baterkaren.sk/events/
⚡Online reuse centrum: https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/
⚡Ako na online rezerváciu vecičiek z online reuse centra? https://fb.watch/5bPsFw3kre/
⚡Taktiež vám odporúčame sledovať FB profil Nevyhadzujte.sk, portálu, na ktorom nájdete nielen naše reuse centrum, ale dokonca môžete prostredníctvom neho svoje veci darovať (ide v podstate o nezištný typ bazáru:) https://www.facebook.com/nevyhadzujte.sk/
⚡Tip na záver – pridajte sa do FB skupiny nášho online reuse centra a budete vždy ako prví informovaní o všetkom podstatnom:
https://www.facebook.com/groups/446086580031760

Ďakujeme, že nám pomáhate vracať veci do obehu a šetriť tým naše životné prostredie a zdroje ♥

Podrobnosti

Začiatok:
17. mája 2022 @ 10:00
Koniec:
21. mája 2022 @ 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Miesto udalosti