Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pravidelný SWAP hračiek a hier

18. júna 2022 @ 10:00 - 12:00

swap hračiek a hier

Počas tohto týždňa nájdete v priestoroch nášho komunitného reuse centra vystavenú ponuku hračiek a hier z druhej ruky! Budete si ich môcť osvojiť za symbolické príspevky putujúce na podporu týchto a podobných aktivít nášho občianskeho združenia. ❤♻

❓ Ako reuse centrum a nákup v ňom funguje?

Pokiaľ si ponuku reuse centra chcete prezrieť osobne, stačí k nám zavítať v rámci našich štandardných otváracích hodín (pon-pia 10:00-18:00, sob 9:00-12:00). Vo fyzickom reuse centre nájdete vystavený KONKRÉTNY DRUH VECÍ podľa daného týždňa.
Naše reuse centrum je prevádzkované aj online, a to na stránke https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/. Po rýchlej bezplatnej registrácii si budete môcť prezrieť ÚPLNE CELÚ ponuku reuse centra a jednotlivé predmety si jednoducho rezervovať a vyzdvihnúť osobne v Baterkárni alebo si ich nechať zaslať prostredníctvom Zásielkovne kamkoľvek na Slovensku.

❓Prečo sa za hračky „platí“, keď sú darované?

Prevádzka reuse centra si vyžaduje mnoho času a energie a spomínaný symbolický príspevok za využitie reuse centra je jednoduchým spôsobom, akým naše aktivity môžete podporiť. 🙏

❓ Môžem teda do reuse centra aj niečo priniesť?

Kedykoľvek! Darovať nám môžete akékoľvek dospelácke a detské oblečenie či doplnky (čokoľvek okrem spodnej bielizne), hračky a hry (detské, spoločenské; z hygienických dôvodov neprijímame plyšové hračky), knihy či rôzne užitočné pomôcky a dekorácie do domácnosti.

Podrobnosti

Dátum:
18. júna 2022
Čas:
10:00 - 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , ,

Miesto udalosti