Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pravidelný SWAP detského oblečenia

9. júla 2022 @ 10:00 - 12:00

swap oblečenia pre deti

Čo je to SWAP?

Je to alternatívny spôsob, ako získať „nové“ veci. Jeho cieľom je získať čo najviac vkusného a nositeľného oblečenia, prípadne doplnkov, ktoré už nenosíme a len tak nám stoja v skrini naspäť do obehu. Ďalším veľmi dôležitým zámerom SWAP-u je z dlhodobého hľadiska znížiť neustály dopyt po novom oblečení. Inými slovami znížiť a spomaliť trend “fast fashion”, teda objemu výroby rýchleho, často nekvalitného oblečenia, ktoré neskutočným spôsobom zaťažuje našu planétu. Okrem SWAP-ov oblečenie ako ich poznáte u nás organizujeme takéto výmeny a ponúkame nový domov aj rôznym knihám, ktoré vám už len zaberajú miesto na poličke, rastliniek alebo rôznych pestovateľských potrieb, ktoré už nevyužívate alebo aj všetkým bytovým doplnkom, ktoré už vo vašej domácnosti prekážajú a nechcete ich vyhodiť.

 

Pravidelný SWAP detského oblečenia v Baterkárni

Každú prvú sobotu v mesiaci nájdete v čase od 10:00 do 12:00 široký výber detského oblečenia a doplnkov z druhej ruky. Tieto vecičky si môžete prísť osvojiť za symbolické príspevky 1-2€/ks. Vstupné sa na našich swapoch neplatí! 🙂

Vecičky k nám na SWAP môžete aj priniesť (max. 2 bežné tašky). Oblečenie musí byť čisté, nepoškodené, bez výrazných známok nosenia.

Dajte šancu kúskom z druhej ruky a spravte radosť sebe, svojim deťuchom, peňaženke i planéte!

Tešíme sa na vás! ❤

Podrobnosti

Dátum:
9. júla 2022
Čas:
10:00 - 12:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti