Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ocenenia – psychoterapeutická meditácia

12. decembra 2023 @ 18:00 - 19:00

Zadarmo

Pozývame Vás na vedenú psychoterapeutickú meditáciu zameranú na vlastnú sebahodnotu spojenú s diskusiou. Meditácia bude vedená psychoterapeutkou a supervízorkou PhDr. Andrea Gemela Vasilescu PhD.

Meditácia je jeden z možných psychoterapeutických nástrojov Transformačnej systemickej terapie podľa rodinnej psychoterapeutky Virgínie Satirovej. Prostredníctvom vedenej meditácie – Kapsa s nástrojmi na údržbu sebaúcty sa môžete napojiť na vlastné vnútorné zdroje, čím máte možnosť posilniť svoje duševné zdravie, sebahodnotu, hranice a mať lepší kontakt sami so sebou a zároveň prispieť k zdravému kontaktu s druhými ľuďmi. Po meditácii si prostredníctvom arteterapie môžete vytvoriť to, čo ste si v meditácii vizualizovali v mysli. Na konci stretnutia zazdieľame vaše pocity a emócie z prežitého zážitku.

Plánujeme aj ďalšie stretnutia a témy meditácií budeme smerovať na odhaľovanie vnútorného kritika, oceňovanie seba a iných, na vnútornú prácu so životnou silou a hľadanie cesty k sebe samému/ k sebe samej.

Chystáme sa Vám ešte do konca roka 2023 ponúknuť každý mesiac jednu z meditácií spojenú s formou diskusie a artetrapie. Andrea Gemela Vasilescu je certifikovaná psychoterapeutka v zozname psychoterapeutov SPS. V terapii vychádza z myšlienok modelu rastu a verí, že ľudia môžu naplniť, čo naplniť zamýšľajú, že môžu sami seba používať pozitívnejšie, efektívnejšie a môžu mať viacej možností k väčšej slobode a sile.

Príďte sa dozvedieť viac o sebe. Teším sa na stretnutie s Vami.

 Andrea Gemela Vasilescu

Aktivita je zameraná na rozvoj zručností mládeže (13-30 rokov), v prípade voľnej kapacity, sa môžu zúčastniť aj ľudia iných vekových kategórií.

Cena: príspevok symbolické 1€ na mieste (na podujatie sa prihlásite rezerváciou miesta nižšie)

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný  inštitút vzdelávanie a  mládeže.

 

Podrobnosti

Dátum:
12. decembra 2023
Čas:
18:00 - 19:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map