Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Netoxická domácnosť – návod na udržateľný život

15 júla @ 16:00 - 17:30

19,90€
banner kurz udrzatelnej domacnosti eshop

UDALOSŤ PRESUNUTÁ – udalosť presúvame na jeseň. O konkrétnom termíne ťa budeme čoskoro informovať!

 

Vitaj na workshope, počas ktorého sa budeme venovať témam udržateľnej domácnosti.

Tento wokrshop pozostáva z troch častí, ktoré spolu tvoria komplexný pohľad na život so zameraním na ohľad na životné prostredie, ale aj na spokojenější a jednoduchší život, šetrný nielen k prírode, ale aj k peňaženke.

V prvej časti workshopu, Udržateľne krok po kroku, budeme diskutovať o základných krokoch, ktoré môžeš podniknúť v tvojej domácnosti s cieľom zmeniť svoje nákupné správanie a každodenné návyky.

Zameriame sa na tvoje otázky, ako a čo v domácnosti zmeniť a prečo je dôležité začať žiť s väčším ohľadom na životné prostredie. Predstavíme ti konkrétne kroky, ktoré môžeš urobiť ešte dnes a ukážeme ti lacnejšie a “zelenšie” alternatívy, ktoré môžeš v domácnosti použiť.

Druhá časť, Šetrné pranie, ťa zavedie do sveta prania bez toxických látok. Naučíme ťa ako pristupovať k praniu inak a začať prať s väčším ohľadom na zdravie, peňaženku a životné prostredie. Poradíme ti, ako čítať etikety na pracích prostriedkoch, ako jednoducho odstraňovať škvrny bez agresívnych látok a ako si vyrobiť vlastné pracie prostriedky doma, lacno a rýchlo.

Vyskúšame si výrobu pracieho gélu a plákadla, z ktorých si domov odnesieš vzorku.

V poslednej časti s názvom Šetrné upratovanie sa naučíš, ako upratovať bez toxických látok s použitím jednoduchých surovín.

Dozvieš sa, na čo si dať pozor pri kúpe bežných čistiacich prostriedkov, ako si vystačiť s jednoduchými surovinami a ako si vyrobiť jednoduché prípravky na upratovanie doma, lacno a rýchlo.

Na kurze získaš zľavový kód vo výške 10% na nákup v našom online obchodíku, aby bol prechod na udržateľnú domácnosť pre teba jednoduchší a príjemnejší.

Tento workshop je vhodný pre všetkých, ktorí chcú začať alebo už začali žiť s väčším ohľadom na životné prostredie.

Bez ohľadu na to, či len začínaš, alebo máš už nejaké skúsenosti, tento workshop ti poskytne nové informácie a inšpiráciu pre tvoj ohľaduplnejší a zdravší život.

Cena: 19,90€ Lístky sú za uvedenú cenu dostupné do 12:00 dňa konania kurzu.

Po tomto termíne sú dostupné LEN na mieste za zvýšenú cenu (22,90€).

Kapacita kurzov je obmedzená, ponáhľaj sa preto a ešte dnes si rezervuj svoje miesto!

Podrobnosti

Dátum:
15 júla
Čas:
16:00 - 17:30
Cena:
19,90€
Udalosť Kategórií:
, , , ,
Udalosť Značky:
, , , , , , , ,

Organizátor

Baterkáreň – prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum, Nevyhadzujte a Platforma Cirkulárny Hub

Miesto udalosti

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky už nie je k dispozícii