Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Kurz výroby voskových obrúskov

4 októbra @ 16:00 - 17:30

15,00€
kurz výroby voskových obrúskov_Baterkáreň

Patríš aj ty medzi tých tvorivých ľudí, ktorí si radi vyrábajú vlastné “eko” náhrady? Ak áno, alebo ak poznáš niekoho takého, neváhaj sa prihlásiť na náš kurz! Na tomto konkrétnom kurze ťa naučíme vyrábať si vlastné ekologické voskové obrúsky.

 

Tie sa v poslednej dobe tešia obrovskej obľube ako “eko” náhrada potravinárskych fólií. Spektrum ich využitia je naozaj široké, sú vhodné napríklad na zabalenie zvyškov ovocia a zeleniny, desiaty ale taktiež na prenos mydiel a tuhých šampónov, sú teda naozaj univerzálne. Ich výhoda je, že ich môžete používať opakovane a tak netvoríte zbytočný odpad. Zároveň pri ich výrobe možno použiť zvyškové látky, ktoré tak isto zachránite pred vyhodením. Na kurze sa naučíme, ako si takýto obrúsok jednoducho vyrobiť zo 100% včelieho vosku a rozložiteľných textílií.

Kurz je vhodný aj pre deti, do veku 10 rokov je potrebný sprievod rodiča počas celého podujatia.

Kapacita kurzu je obmedzená, preto s rozhodovaním netreba čakať!

V cene je zahrnuté lektorné, všetok materiál a pomôcky na výrobu 2ks obrúskov, voda na osvieženie, a zábava. V prípade, že si budete chcieť vyrobiť ďalšie obrúsky, môžete využiť možnosť výroby ďalších obrúskov za cenu 4€/ks.

Podrobnosti

Dátum:
4 októbra
Čas:
16:00 - 17:30
Cena:
15,00€
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Štandard
15,00
10 available