Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bazárik v Baterkárni

24. mája 2022 @ 10:00 - 27. mája 2022 @ 18:00

Počas týždenného podujatia Bazárik v Baterkárni v našom reuse centre nájdete rozšírenú ponuku doplnkov a potrieb do domácnosti, z ktorej si môžete odniesť všetky predmety za symbolické príspevky. Počas tohto týždňa môžete nepotrebné (no stále funkčné a čisté) predmety do reuse centra i prinášať (max. 10ks).
V tento týždeň v centre nájdete napríklad potreby na stolovanie (šálky, poháre, taniere), bytový textil, dekorácie, potreby na varenie, potreby na šport či voľný čas, atď. Stačí nás navštíviť kedykoľvek počas týždňa v čase otváracích hodín. Vybrané predmety si môžete odniesť za veľmi symbolické príspevky, ktoré putujú na podporu činnosti centra a občianskeho združenia SaUvedom.

Ako to funguje?

– počas tohto týždňa prídete do Baterkárne kedykoľvek počas otváracích hodín;
– vyberáte si z ponuky predmetov;
– za využitie reuse centra zaplatíte symbolický príspevok podľa počtu vybraných vecí;
– odchádzate spokojní, pretože ste urobili niečo pekné pre seba i planétu.
Naše reuse centrum je prevádzkované aj online, a to na stránke https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/. Po rýchlej bezplatnej registrácii si budete môcť prezrieť ÚPLNE CELÚ ponuku reuse centra a jednotlivé predmety si jednoducho rezervovať a vyzdvihnúť osobne v Baterkárni alebo si ich nechať zaslať prostredníctvom Zásielkovne kamkoľvek na Slovensku.

Prečo sa za predmety „platí“, keď sú darované?

Prevádzka reuse centra si vyžaduje mnoho času a energie a spomínaný symbolický príspevok za využitie reuse centra je jednoduchým spôsobom, akým naše aktivity môžete podporiť. Aj vďaka symbolickým príspevkom dokáže reuse centrum fungovať a usporadúvať podujatia.

Môžem do reuse centra aj niečo priniesť?

Samozrejme! Ideálne je nosiť vždy veci v danom týždni (hračky v týždni hračiek, oblečenie počas týždňa oblečenia, atď.). Prinesené predmety a oblečenie musia byť čisté, funkčné, kompletné a v dobrom stave. Maximálne množstvo prinesených vecí je 1-2 bežné tašky.
***
Celý program, swapy, týždne, kurzy a rôzne zaujímavé podujatia nájdete na: https://baterkaren.sk/events/
Online reuse centrum: https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/
Ako na online rezerváciu predmetov z online reuse centra? Pozrite si naše video: https://fb.watch/5bPsFw3kre/
Taktiež vám odporúčame sledovať FB profil Nevyhadzujte.sk, portálu, na ktorom nájdete nielen naše reuse centrum, ale dokonca môžete prostredníctvom neho svoje veci darovať (ide v podstate o nezištný typ bazáru:) https://www.facebook.com/nevyhadzujte.sk/
Tip na záver – pridajte sa do FB skupiny nášho online reuse centra a budete vždy ako prví informovaní o všetkom podstatnom: https://www.facebook.com/groups/446086580031760

Podrobnosti

Začiatok:
24. mája 2022 @ 10:00
Koniec:
27. mája 2022 @ 18:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Miesto udalosti

Baterkáreň
Starohájska 1
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map