Covid19 informácie o prevádzke Baterkárne

(počas zákazu vychádzania fungujeme IBA ako drogéria (máme aj e-shop) a odberné miesto Zásielkovňa. Ponuku vecí z nášho reuse centra nájdete online TU.
U nás Vás naučíme žiť udržateľnejšie, pomôžeme Vás zmeniť postoj k nákupom, tovaru i k odpadu. Udržateľný život nie je len o tom veci hromadiť a vlastniť, ale aj zodpovedne sa ich zbavovať, prípadne vedome redukovať odpad, ktorý tvoríme na nevyhnutné minimum. V Baterkárni sa spolu učíme,  ako žiť vedomý a udržateľnejší život, motivujeme sa a inšpirujeme navzájom prostredníctvom našich zón. Môžete u nás darovať svoje nepotrebné poklady, pravidelne si svoje veci vyswapovať (vymeniť)požičaťsi vecičky, ktoré nepotrebujete každý deň,  či zakúpiť si niečo pekné za dobrý peniaz v našom charitatívnom sekáči. Objavte náš program plný prednášok a najrôznejších kurzov, nakúpite u nás bezobalovú drogériu a kozmetiku od slovenských výrobcov, alebo len tak príďte a dajte si s kamarátmi či rodinou kávičku, kým sa vaše deti zahrajú v našom kútiku.Počas mimoriadnej situácii sme nútení svoju činnosť obmedziť – neorganizujeme podujatia, všetky veci na výmenu objavíte vystavené priamo v prevádzke (tj. reuse centrum).

COVID UPDATE

Reuse centrum bude vzhľadom na vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva fungovať v obmedzenom režime:
 Veci z reuse centra nateraz nenájdete v priamo v prevádzke, avšak ponuku si budete môcť naďalej prezerať a rezervovať cez tento PORTÁL (pre prehliadanie a rezerváciu vecí je potrebné sa registrovať a prihlásiť)
Veci si rezervujete jednoduchým kliknutím a počkáte na potvrdenie rezervácie
 Následne sa stačí v Baterkárni už len zastaviť a online rezervované veci si u nás bezpečne vyzdvihnúť
***
Naďalej fungujeme ako drogéria  potrebné info o aktuálnom fungovaní prevádzky je zhrnuté v tomto videu: https://fb.watch/2vh9h5litc/
Ďakujeme za pochopenie! 

Pridaj komentár