Darujte nám čas sa nadýchnuť…

DARUJTE

…aby sme mohli pomáhať ďalej.

V týchto ťažkých časoch je viac ako kedykoľvek dôležité zomknúť sa a pomáhať ako sa len dá. Tak ako mnohí iní, aj naša milá Baterkáreň je ťažko skúšaná. Je to sociálny podnik a prvé reuse centrom na Slovensku. Organizujeme mnohé zbierky, mesačne vraciame do behu vyše 1000ks vecí (oblečenie, domáce potreby, hračky, knihy a iné), vďaka čomu šetríme zdroje a životné prostredie, budujeme komunitu a pomáhame sociálne slabším. Ťažko sa nám v aktuálnej situácii dýcha, bojíme sa, čo príde v najbližšie dni. Nefungujeme na dotáciách od štátu či samosprávy, mesačné náklady pokrývame vlastnými silami a tie nám postupne dochádzajú. Ukončenie činnosti Baterkárne by nám zlomilo srdce. Preto vás prosíme o pomoc.

Či už sa stanete našim pravidelným prispievateľom, alebo prispejete jednorázovo, váš príspevok bude mať obrovský dopad. Aj vy takto budete môcť ovplyvniť šírenie dobra, pomoci a spolupatričnosti na Slovensku. Váš príspevok podporí nielen centrum ako také, ale aj stovky príbehov, ktoré sa za vrátenými vecami skrývajú.

Vaším príspevkom tak pomôžete mamičke v núdzi, zabezpečíte materiál pre dielničky v domove sociálnych služieb, podporíte azylový dom alebo dáte mladým ľuďom možnosť konať dobro a pomáhať komunite.

Doba je ťažká a často frustrujúca, no o to viac potrebujeme ukázať, že v nej vieme nájsť kúsok svetla, a že každá pomoc sa násobí. Pomôžte nám pomáhať.

Ďakujeme!