Ako často si doprajete čas pre seba?

Čas pre seba

Mnohí z nás sa popri starostlivosti o domácnosť a rodinu, chodeniu do práce a neustálemu riešením všetkých možných povinností zabúdajú venovať sami sebe. Čas pre seba vnímame ako márnivosť, luxus a zbytočnosť, až pokým sa u nás neprejavia psychické či fyzické známky vyčerpania, únavy a frustrácie. Ako často si doprajete čas pre seba vy?

Ruku na srdce, koľkí z nás denne uprednostňujú potreby ostatných pred tými svojimi?

V Baterkárni sme sa rozhodli vám pravidelne prinášať sobotné podujatia, ktoré vám pomôžu vypnúť, prísť na iné myšlienky, odpočinúť si a navyše sa niečo nové naučiť. V marci sme si pre vás pripravili podujatie Čas pre seba – kurz výroby voňavej kozmetiky. Tento výnimočný sobotný kurz pri kávičke či čaji je určený pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť, dopriať si čas strávený so sebou samým (prípadne niekým blízkym) a naučiť sa, ako si vyrobiť jednoduché prírodné produkty

 

Na kurze sa naučíme, ako si vyrobiť:

  • kávový telový peeling
  • jemné mydielko
  • bylinnú soľ do kúpeľa

Využite sobotné predpoludnie na voňavý relax a odneste si so sebou 3 výrobky, ktoré vám navodia pocit odpočinku a domácej pohody!

Kurz je taktiež skvelým darčekom pre každú ženu, mamičku, babičku, tetu či kamarátku, ktorú chcete obdarovať napríklad aj k Medzinárodnému dňu žien. Alebo na tento kurz vezmite blízku osobu a strávte spolu príjemné predpoludnie… Čas je to na najvzácnejšie, čo môžeme jeden druhému darovať. 

 

Dátum a čas: 5.3.2022 10:00 – 12:00

Miesto konania kurzu: Baterkáreň, Trnava

Cena kurzu: 29,90€ (lektorné, káva alebo čaj, voda, materiál a pomôcky na výrobu)

Trvanie kurzu: 2 – 2,5h

 

PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ

Pridaj komentár