Baterkáreň nesie v sebe silný charitatívny rozmer. 

Predajňa dobra

Keď nepotrebné veci môžu pomôcť až 2x :) 


Predajňa dobra je taký malý charitatívny second-hand. Nájdete tu výber vecí - pekný, použiteľných či značkových. Jedná sa nielen o oblečenie ale aj o potreby domácnosti, dekorácie. Výťažok z predaja putuje každé 3 mesiace na pomoc inému združeniu - do konca novembra pomáhame www.mackytrnava.sk.

Zbierka neprebieha online - tešíme sa na Vás kedykoľvek počas otváracích hodín.
Požičovňa vecí

Čo je Požičovňa vecí?

Projekt občianskeho združenia SaUvedom, ktoré v Baterkárni pomaly ale iste spúšťa požičovňu vecí, ktoré kupujeme a využívame možno raz do roka. Môžu to byť hry či športové potreby, náradie, elektronika či výbavu na festival.

V prípade, že máte záujem do Požičovne prispieť -
stačí písať správu či mailik na trnava@sauvedom.sk a dohodneme sa.
TU nájdete zoznam a tipy na to, čo sa dá v Požičovni využiť a použiť :)


Barter Market

Naše domácnosti sú zapratané vecami, ktoré nepotrebujeme..čo s tým?
Vymeňte ich za inú vec alebo za dobrý pocit :) Prídite na pravidelný barter market do Mariánskej sály. Tentokrát máme za sebou ten  Vianočný :) 

Pomôžete nám?

Naše aktivity prerástli náš priestor

K jednej veci sa však musíme priznať. Máme už toľko vecí a chodí vás sem tak veľa, že sa jednoducho už NEZMESTÍME. Básnicky povedané - naše aktivity prerástli náš priestor. Chceme sa preto rozšíriť.

Chceme charitatívnej časti spraviť vlastnú, oddelenú miestnosť a vytvoriť tak potrebný skladový priestor, čím uvoľníme plochu v Baterkárni na kávičku, prednášky, kurzy i slastné ničnerobenie. S týmto rozšírením sú však spojené náklady na energie, nájomné i vybavenie. Okrem toho by sme radi začali dávať aj menšiu finančnú odmenu našej superskej dobrovoľníčke, pretože robí perfišnú prácu a bez nej by sme boli stratené.

Pomocou tejto kampane sa preto obraciame na vás, naši drahí kamaráti a návštevníci. Pomôžte nám pomáhať ešte viac :)
Naši partneri

Máte otázky, nápady či spätnú väzbu? :)