Virtuálny knižný swap v Baterkárni

Milí naši ❤

dlho nás trápilo ako dostať naše/vaše obľúbené swapy a podujatia späť medzi vás :)
Vzhľadom na situáciu a obmedzenia, musíme byť všetci zodpovední a opatrní, je potrebné dodržiavať všetky hygienické nariadenia. Rozhodli sme sa preto pomaly ale iste spustiť naše vybrané podujatia do sveta - do toho virtuálneho.


Začneme knižkoswapom.


Vytvorili sme fotoalbum na našom facebooku. V tomto albume nájdete na 99% (viete ako, nik nie je dokonalý) aktuálnu ponuku krásnych knižiek rôzneho druhu - na výmenu a darovanie.

Ako bude teda fungovať výmena kníh?
Pod fotkou si prosím zarezervujte daný titul - stačí jednoduchý text typu "táto knižka mi spraví veľkú radosť". Vždy počkajte, kým vám rezervačku potvrdíme - textom "knižka pripravená". Vyzdvihovanie knižných titulov bude prebiehať až po potvrdení vašej rezervácie a vždy počas našej klasickej otváracej doby.
Do Baterkárne sa vstupuje po 1, stačí keď zastavíte pri vstupe (pretože presne pri vstupe nájdete našu knižnicu). Vždy majte prosím na ústach a nose rúško, či inú pokrývku tváre, dáme vám jednorazové rukavičky alebo vydezinfikujeme rúčky.
Rezervované knižky vám vieme dokonca aj priviesť či poslať pokiaľ si niečo objednáte z nášho obchodíku :) 

Chcete knižky priniesť? :)

Jasné, môžete (ideálne ich doma s vydezinfikovanými rúčkami vložiť do kabele a priniesť k nám napr v rukavičkách).
Max 10 ks knižiek rady prijímeme do našej karantény (= knižky necháme pár dní odležať). Následne ich spracujeme a pofotíme, a tak budú pripravené na spätný návrat do obehu. Samozrejme knižky majú byť čisté, nepoškodené, čitateľné.. ❤

Neviete k nám trafiť? páči sa mapkaaa https://g.page/baterkaren?share