Baterkáreň ťa potrebuje

Baterkáreň je unikátnym priestorom, ktoré funguje len vďaka podpore, dôvere a priazni komunity. Každý jeden z vás, ktorý nám prinesie vecičky a podporí tak naše ReUse centrum, každý jeden z vás, ktorý si radšej zakúpi použitú vecičku či knihu u nás ako novú v bežnom obchode, každý jeden z vás, ktorý u nás nakúpi čapovanú drogériu či prírodnú kozmetiku...každý jeden z vás zapadá do obrovskej mozaiky podpory, bez ktorej by sme nemohli existovať.

 

Naša existencia je priamo závislá od vašej podpory a aj teraz sa na vás obraciame s prosbou pomoci v týchto neľahkých časoch. Ako nám teda môžete pomôcť?

 


NAKÚPTE U NÁS


Baterkáreň funguje z veľkej časti ako obchod s čapovanou drogériou (čistiace prostriedky, kozmetika, prípravky na pranie,...), prírodnou kozmetikou (krémy, oleje, masky, dekoratívna kozmetika) a rôznymi potrebami do domácnosti (hubky, kefky, špongie,...). Nakupovať sa u nás dá dvojako: priamo v Baterkárni počas otváracích hodín alebo online cez náš E-SHOP.  

 

Pri nákupe online máte tri možnosti, ako sa k vám tovar dostane:

  • vyzdvihnutie v Baterkárni
    • v momentálnej situácii je ideálne sa nikde nezdržiavať viac, ako je nevyhnutné.    Osobné vyzdvihnutie vám dáva možnosť mať tovar už nachystaný, pričom platíte až pri vyzdvihnutí (kartou alebo v hotovosti).  Táto možnosť je skvelá najmä vtedy, keď chcete nakúpiť čapovanú a sypanú drogériu, no nemáte vlastné nádoby a nechce sa vám čakať. Navyše keďže platíte až pri prevzatí, v predajni sa ešte môžete rozhodnúť, či si nejaké veci k objednávočke pridáte J. Táto možnosť je taktiež super vtedy, keď si chcete byť istí, že sa produkt, o ktorý máte záujem neminie. Po dohode vám objednávku vieme nechať zopár dní (max. 5) odloženú.

  • dovoz v rámci Trnavy
    • keďže vieme, že pre mnohých z vás je teraz dôležité zdržiavať sa doma čo najviac, tovar rady dovezieme až k vám domov, a to celkom zadarmo. Tovar si objednáte, my vám objednávočku potvrdíme, zašleme faktúru (po osobnej dohode nám viete objednávku zaplatiť aj v hotovosti pri prevzatí) a objednávku privezieme v čase, na ktorom sa s vami dopredu dohodneme.  
  • poštou kdekoľvek na Slovensku
    • pokiaľ nie ste z Trnavy, no chcete si u nás niečo zakúpiť, nezúfajte. Tovar vám zašleme kdekoľvek na Slovensku.


Priamo v Baterkárni nakúpite denne, rady vám pomôžeme a odporučíme čo najvhodnejšie výrobky. Sme expertky v šetrnom praní a upratovaní, rady s vami preto pokecáme o všetkom, čo k týmto témam patrí.


Hoci si u nás už pri kávičke neposedíte, rady vám spravíme kávu či čaj so sebou do našich zálohovaných sklenených pohárikov. Poháriky si môžete za symbolický poplatok nechať alebo ich priniesť späť. Nevytvárate teda žiaden odpad. Samozrejme, veľmi rady vám kávu či čaj pripravíme do vlastných pohárikov.

 


UPREDNOSTNITE POUŽITÉ PRED NOVÝM


Kúpou vecičiek v našom  ReUse centre (či už vystavených alebo v albume na FB) podporujete jeho fungovanie. Nájdete v ňom kopec šikovných vecičiek či dekorácií za symbolické ceny. Tieto ceny nám prispievajú na fungovanie centra, aj vďaka nim môžeme dávať spoločne veciam druhú šancu a chrániť tak zdroje svoje, aj tie prírodné. Reuse centrum zaberá určitý priestor a ide naň veľa ľudskej energie a času, ktoré treba zaplatiť. Každou jednou zakúpenou vecičkou podporujete existenciu nášho centra.

 


DARUJTE VECIČKY


Pokiaľ máte doma vecičky, ktorú sú v dobrom stave, funkčné a využiteľné, môžete ich k nám priniesť a my ich posunieme prostredníctvom ReUse centra ďalej. Aj takýmto spôsobom nám dávate možnosť fungovať ďalej a prispievate na život našej Baterkárne a OZ Sauvedom. Spoločne zároveň šetríme zdroje a životné prostredie.

 


STANTE SA DOBROVOĽNÍKOM


Každá jedna vecička v ReUse centre prejde niekoho rukami. Takmer každá je pretriedená, vystavená, zavesená, odfotená, odložená, zarezervovaná, odovzdaná,...Vecičky pribúdajú a ubúdajú, za každou z nich je kopec práce, a preto sa nám hodí každá jedna pomocná ruka. Niekedy treba viac pomôcť s fotením, niekedy s chystaním, niekedy so spratávaním. Pokiaľ by ste nám radi pomohli, pridajte sa do našej dobrovoľníckej FB skupiny.

 


ZDIEĽANIE A PODPORA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH 

Každá jedna fotka spokojného zákazníka alebo jeho nákupu na sociálnych sieťach a označenie Baterkárne pre nás znamená veľa a sme vďačné každému z vás, ktorý tak urobí. Taktiež sa tešíme zdieľaniu našich príspevkov a samozrejme, pozitívnym spätným väzbám.

 

ĎAKUJEME VÁM