Aj ty môžeš pomôcť Baterkárni rásť.

Dobrý deň, radi by sme Vám porozprávali o našej milej Baterkárni.

Je to priestor, ktorý spája, pomáha a inšpiruje. Je to priestor, ktorý z nás dostáva len to najlepšie a dobíja nám pomyselné baterky. Nájdete tu bezobalovú predajňu drogérie, priestor na milé stretnutia, detský kútik a charitatívnu časť pozostávajúcu z projektov, ktorých cieľom je pomôcť a zároveň vrátiť do obehu a k novým majiteľom čo najviac nepoužívaných vecí.

Čo sme spolu zatiaľ zažili?


❤ 20 swapov oblečenia, domácich potrieb, kníh a rastlín
❤ 5 materiálnych zbierok pre rodinku v núdzi, Mačky Trnava či azylový dom Tamara
❤ 22 workshopov, kde sme vyrábali voskové obrúsky, mydielka, drogériu aj čistiace prostriedky
❤ vrátili spolu do obehu vyše 1000kg oblečenia, kníh i potrieb z domácností
❤ stretli kopec inšpiratívnych ľudí, organizácií a dobili sa neskutočnou energiou


Naše aktivity prerástli náš priestor


K jednej veci sa však musíme priznať. Máme už toľko vecí a chodí vás sem tak veľa, že sa jednoducho už NEZMESTÍME. Básnicky povedané - naše aktivity prerástli náš priestor.

Chceme sa preto rozšíriť.


Chceme charitatívnej časti spraviť vlastnú, oddelenú miestnosť a vytvoriť tak potrebný skladový priestor, čím uvoľníme plochu v Baterkárni na kávičku, prednášky, kurzy i slastné ničnerobenie. S týmto rozšírením sú však spojené náklady na energie, nájomné i vybavenie. Okrem toho by sme radi začali dávať aj menšiu finančnú odmenu našej superskej dobrovoľníčke, pretože robí perfišnú prácu a bez nej by sme boli stratené.
Pomocou tejto kampane sa preto obraciame na vás, naši drahí kamaráti a návštevníci. Pomôžte nám pomáhať ešte viac :) link na kampaň nájdete tu

 https://www.startlab.sk/dobizemibaterky/